جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵

کارت پستال های عجیب علیه حقوق زنان+تصاویر

کارت پستال های باورنکردنی از اوایل دهه ۱۹۰۰ به عنوان تبلیغاتی از سوی مردان برای متوقف کردن زنان از داشتن حقوق بیشتر استفاده می شدند. درحالیکه زنان هواخواه حق رای به صورت خستگی ناپذیری برای تغییرات وضعیت آن روزها مبارزه می کردند، مردان زیادی پیدا می شدند که ایده حقوق زنان را نه تنها ناپسند بلکه کاملا خطرناک می دانستند.

به گزارش به دخت به نقل از برترین ها، به همین دلیل بود که کارت پستال های تبلیغاتی به شکلی که در تصاویر زیر می بینید تولید شدند. این ها از آرشیو «Catherine H. Palczewski» پروفسور مطالعات جنسیتی و زنان در دانشگاه آیووای شمالی که در طول ۱۵ سال جمع آوری شدند، به دست آمده اند. کارت پستال ها تغییر را به عنوان چیزی که باید از آن ترسید و نباید پذیرفت، توصیف می کنند. آن ها حقوق زنان را به شکل حمله ای علیه ارزش های خانواده و همچنین نقض حقوق جایگاه انسان در جامعه ترویج می کنند. اگرچه هنوز تا برابری کامل حقوق زنان و مردان راه زیادی مانده اما این کارت پستال ها یادآوری می کنند که از اوایل قرن ۲۰ تا کنون چه مسیر طولانی را نیز پیموده ایم.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs