پنج شنبه ۶ آبان ۱۳۹۵

کارآفرینی برای زنان آسیب‌دیده بهترین راه ورود مجدد به جامعه است

این افراد در مرکز نگهداری زنان آسیب دیده لویزان نگهداری می شدند که پس از شناسایی، زمینه اشتغال آنها را فراهم کردیم و در حال حاضر زنانی که به نوعی آسیب دیده اجتماعی محسوب می شدند، امروز دارای کسب و کار هستند و از شرایط آسیبی فاصله گرفته اند.

مدیر موسسه همیار کارآفرین با اشاره به لزوم توجه جامعه به زنان آسیب دیده، گفت: کارآفرینی برای زنان آسیب دیده اجتماعی بهترین راه ورود مجدد آنها به جامعه است.

به گزارش به دخت به نقل از مهر، نرگس طاووسی با اشاره به حذف زنان آسیب دیده در کسب و کار خانگی، افزود: از سال ۱۳۹۰ در راستای همکاری با موسسه همیاران سلامت اجتماعی تعدادی از زنان آسیب دیده را جذب کردیم.

وی افزود: این افراد در مرکز نگهداری زنان آسیب دیده لویزان نگهداری می شدند که پس از شناسایی، زمینه اشتغال آنها را فراهم کردیم و در حال حاضر زنانی که به نوعی آسیب دیده اجتماعی محسوب می شدند، امروز دارای کسب و کار هستند و از شرایط آسیبی فاصله گرفته اند.

مدیر مجموعه همیار کارآفرین ادامه داد: در مرحله اول تعداد شش نفر از زنان آسیب دیده را تحت پوشش قرار داریم که پس از دوره مهارت آموزی وارد کارگاه تولید لامپ های سقفی شده اند.

طاووسی تاکید کرد: در طول مدت همکاری با این زنان تنها یک نفر از آنها به دلایل مختلف از شرایط اشتغال خارج شدند اما بقیه توانسته اند وضعیت خود را تثبیت کنند و از شرایط آسیبی فاصله بگیرند.

وی با تاکید بر فعالیت ۱۰ ساله در موسسه همیاران سلامت اجتماعی اضافه کرد: کارآفرینی برای زنان آسیب دیده بهترین راه برای ورود مجدد این زنان به سطح جامعه است.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs