شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵

پیرزن عراقی این‌گونه با داعش نبرد می‌کند+عکس

ام زلیخا، پیرزن عراقی پولی را که برای ادای حج عمره جمع‌آوری کرده بود به تهیه و پخت غذا برای نیروهای مبارزه با داعش اختصاص داد.

به گزارش به دخت به نقل از جبهه جهانی مستضعفین، پیرزن ۷۰ ساله عراقی، هزینه حج عمره خود را صرف تهیه غذا برای نیروهای پیشمرگه کرد در جنگ با داعش کرد.

«أم زلیخا» که به مادر پیشمرگه‌ها معروف شده است، ماهیانه با دست خود برای ۱۰۰ نیروی مبارز کرد غذا می‌پزد و به میدان‌های جنگ ارسال می‌کند.

این پیرزن ۷۰ ساله که با اجاره دادن منزل شخصی‌اش، پولی را برای ادای حج عمره جمع‌آوری کرده بود با هجوم تروریست‌های داعش، آن را برای پیشمرگه‌هایی که در میدان نبرد هستند هزینه کرد و از سفر حج منصرف شد.

گفتنی است ام زلیخا، تمامی مواد اولیه آشپزی را خریداری کرده و در منزل خود اقدام به پخت و ارسال غذا برای مبارزان با داعش می‌کند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs