دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵

پدری که حق دخترش را با پیتزا پرداخت می‌کرد!

یک پدر که از مادر بچه‌اش جدا شده بود حق اولاد خود را با پیتزا تسویه می‌کرد.

به گزارش به دخت به نقل از خبرنگار باشگاه شبانه باشگاه خبرنگاران جوان، دادگاه ایتالیایی پدری را که حق اولاد خودش را با پیتزا می‌داد تبرئه کرد.

زمانی که نیکولا توسو در سال ۲۰۰۲ از همسر خود جدا شد، موافقت کرد که پول حمایت دخترش را که در آن موقع ۶ سال داشت بپردازد. او مکلف شد هر ماه ۳۰۰ یورو یا ۳۳۵ دلار به مادر دخترش بپردازد.

اما در سال ۲۰۰۸ که رکود اقتصادی اروپای جنوبی را فرا گرفت، این پدر دیگر نمی‌توانست که این مقدار پول را پرداخت کند پس به دادگاه پیشنهاد کرد که به جای پول نقد از تجارت خود که کار در فست فود بود استفاده کند و برای دخترش پیتزا، پای و غذاهای دیگر بفرستد.

همسر نیکولا توسو، نیکولتا زویین از همسر سابق خود به دلیل پرداخت نکردن حق اولاد از وی شکایت کرد اما به نتیجه‌ای نرسید و دادگاه نیکولا را تبرئه کرد و حالا که پدر دختر سرپرستی فرزند را بر عهده دارد، این مادر دختر است که این مقدار پول را باید به پدر فرزندشان پرداخت کند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs