پنج شنبه ۶ آبان ۱۳۹۵

پایان داوری جشنواره«زن، خانواده و رسانه» تا نیمه مهرماه

دبیر کارگروه رسانه معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری گفت: داوری نهایی آثار ارسال شده به جشنواره زن، خانواده و رسانه نیمه مهرماه به پایان می‌رسد و نتیجه داوری از طریق پیامک به شرکت‌کنندگان اعلام می‌شود.

به گزارش به دخت به نقل از ایسنا، زهره آشتیانی افزود: معیارهای داوری شامل خلاقیت و جذابیت موضوع، ساختار حرفه‌ای مناسب، رعایت اصول نگارش، انسجام و پیوستگی متن، پاسخگویی به نیازهای مخاطب، زبان و نثر مناسب، تازگی و جامعیت اطلاعات و روشنی و درستی است و داوری اولیه آثار تا دو هفته آینده تمام می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری دو پنل در جشنواره زن، خانواده و رسانه گفت: این پنل‌ها با مشارکت معاونت امور زنان و خانواده، دانشگاه علامه طباطبایی و یونسکو پس از افتتاحیه، برپا می‌شود و تاکنون حضور دکتر محمدمهدی فرقانی، دکتر هادی خانیکی، دکتر حسین راغفر و سعدالله نصیری قیداری – دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران- در این پنل‌ها قطعی شده است.

دبیر کارگروه رسانه معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری افزود: پنل اول “رسانه‌ها و عدالت جنسیتی” نام دارد و در آن به نقش رسانه‌ها در کاهش نابرابری در موضوع زنان، جایگاه و نقش زنان در رسانه و نقش رسانه‌ها در توسعه عدالت اجتماعی با رویکرد هدف گذاری در برنامه‌های ملل متحد پرداخته می‌شود. “زنان ، مسئولیت اجتماعی و رسانه‌ها”، عنوان دومین پنل است که به زنان ، سبک زندگی و اقتصاد مقاومتی، زنان و شبکه‌های اجتماعی؛ فرصت ها و چالش ها و زنان ، تحکیم بنیان خانواده، مسئولیت اجتماعی؛ اموزش و مهارت آموزی می‌پردازد.

آشتیانی در پایان گفت: قرار است هر یک از استان‌های کشور خبرنگاران و روزنامه‌نگاران حوزه اجتماعی بویژه زنان را برای شرکت در این پنل‌ها معرفی کنند و استانداری‌ها این کار را آغاز کرده‌اند.

به گزارش به دخت، جشنواره زن، خانواده و رسانه هفته دوم آبان ماه برگزار می‌شود.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs