یکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵

پارک بانوان در قائمشهر افتتاح شد

پارک ویژه بانوان با نام نخستین بانوی شهید شهرستان قائمشهر به نام حمیده مروتی امروز دوشنبه با حضور مسئولان بهره برداری شد .

به گزارش به دخت به نقل از ایرنا، شهردار قائمشهر در آئین بهره برداری این پارک گفت: این پارک در فضایی به وسعت دو هزار متر مربع و با اعتبار ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی در مدت زمان کوتاه اجرا شد .
رضا رحیمی ادامه داد : فضاهای ورزشی از جمله پیست دوچرخه سواری و اسکیت به همراه پارک بازی کودکان و امکانات رفاهی و خدماتی در این پارک تعبیه شده است .

وی ناکافی بودن امکانات ورزشی ، تفریحی و فرهنگی را از مهم ترین مشکلات بانوان قائمشهر برشمرد و افزود : متاسفانه در گذشته نتوانستیم زیر ساخت های لازم را برای این قشر فراهم بکنیم .
شهردار قائمشهر اظهارداشت : با ایجاد پارک بانوان شهیده حمیده مروتی ، هم اکنون بخشی از این کمبودهای امکانات و زیر ساخت ها برای این قشر در قائمشهر مرتفع شده است .
معاون عمرانی استانداری مازندران نیز با اشاره به ایجاد پارک بانوان در شهرهای بابل ، ساری و آمل ، گفت : با افتتاح پارک بانوان در قائمشهر این فضای مناسب تفریحی و ورزشی برای این قشر فراهم شده است .
علی نبییان ادامه داد : با ایجاد فضاهای مختص بانوان این امکان و ظرفیت برای گذراندن مناسب و بدون دغدغه آنان در جامعه فراهم می شود .
وی دولت تدبیر و امید را به عنوان مجموعه ای پیگیر و فعال برای رفع مشکلات و دغدغه های مردم دانست و افزود : با وجود تنگناهای مالی این دولت گامهای خوب و اثربخشی برای این منظور برداشته است تا جامعه از آن منتفع شوند .
۶۵ پروژه هفته دولت امسال در شهرستان قائمشهر بهره برداری و یا عملیات اجرایی ان اغاز که برای اجرای آنها بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال هزینه شد .

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد