جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵

وزیر بهداشت از ایجاد بیمارستان‌های تخصصی زنان در کشور خبرداد

به گزارش به دخت به نقل از ایسنا، وزیر بهداشت، […]

به گزارش به دخت به نقل از ایسنا، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از راه‌اندازی بیمارستان‌های تخصصی زنان در کشور خبر داد.
دکتر سیدحسن هاشمی در حاشیه سفر به شهرستان گلپایگان و در جمع خبرنگاران گفت: صحبت بر این است که بیمارستان‌های ویژه‌ای برای انواع تخصص‌هایی که بانوان نیاز دارند راه اندازی شود، البته برای رسیدن به این هدف راه طولانی در پیش است.
وی با بیان اینکه راه اندازی بیمارستان تخصصی بانوان در راستای تفکیک جنسیت نیست، گفت: بیمارستان‌های ویژه بانوان در سایر کشورها نیز وجود دارد و امیدوارم نخستین بیمارستان‌های از این نوع در قم و سیستان وبلوچستان دایر شود و اگر بخش خصوصی و خیرین به این بخش ورود پیدا کنند تسهیلات لازم در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.
هاشمی هم‌چنین در بازدید از بیمارستان آیت‌الله گلپایگانی شهر گوگد، اظهار کرد: کلنگ این بیمارستان با نام و یاد آیت‌الله‌العظمی گلپایگانی ۲۰ سال پیش برزمین نشسته اما هنوز بسیاری از بخش‌های آن به دلیل مشکلات بدون استفاده باقی مانده است.
وی گفت: تبدیل بیمارستان به بیمارستان هیئت امنایی،‌ واگذاری آن به طور کامل به وزارت بهداشت و یا واگذاری آن به دانشگاه آزاد از راهکارهای بهره برداری کامل از این بیمارستان است.
وزیربهداشت خاطر نشان کرد: با واگذاری این بیمارستان به دانشگاه آزاد مجوزی برای دایر کردن دانشکده پزشکی صادر می‌شود و علاوه بر استفاده‌های درمانی به صورت یک مرکز آموزشی مورد بهره‌برداری قرار خواهدگرفت.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs