شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵

ورزش‎هایی جهت داشتن شکمی تخت

خیلی از خانم‎ها نگران بهم ریختن تناسب_اندام خود هستند و برای حفظ تناسب اندام بخصوص تخت بودن شکم، انواع راه‎ها را تجربه می‎کنند. ما در اینجا چند حرکت ورزشی را به شما معرفی خواهیم کرد که با انجام آن شکم تختی داشته باشید.

budy

این حرکت برای رسیدن به شکمی تخت عالی است. به ندرت می‎توان حرکتی ساده مانند این حرکت یافت که چربی‏‎ها را کامل بسوزاند.
• در حالی که زانوی یک پای‎تان را صاف می‎کنید، پای دیگر را بالا بیاورید و بدن‎تان را به سمت مخالف همانند تصویر تا نزدیکی زانو بچرخانید. سپس این حرکت را برای طرف دیگر بدن‎تان نیز تکرار کنید. این حرکت را برای هر طرف از بدن ۱۵ بار انجام دهید.

1

• روی زمین دراز بکشید و دست‎ها و پاهای‎تان را به حالت ستاره ماهی از هم باز کنید. با کمک ماهیچه‎های مرکزی شکم، بدن‎تان را همانند تصویر جمع و منقبض کنید. تغییر در بدن را هر روز با اتمام این حرکت حس خواهید کرد. رگ‎های این ناحیه با این حرکت بهتر خون را پمپاژ می‎کنند و در نتیجه اکسیژن بیشتری نیز به اندام‎های این ناحیه می‎رسد و سوخت و ساز بدن بهبود می‎یابد.

2

• این حرکت مطمئنا به محبوب‎ترین حرکت شما تبدیل می‎شود چون حرکتی است که کل بدن از پهلوها تا بازو را متناسب می‎کند.

حرکت را با یک طرف بدن شروع کنید، با قوی کردن بازو و پای راست. پای چپ را به حالت ۹۰ درجه و کف پا را صاف روی زمین قرار دهید. به پاشنه چپ خود فشار بیاورید و ران را به سمت بالا بیاورید، در حالی که دست چپ را بالای سرتان قرار می‎دهید.(مانند تصویر). این حرکت را برای هرطرف از بدن ۱۵ بار تکرار کنید.

3
• حرکتی مناسب برای منقبض کردن و حالت دادن به ماهیچه‎های شکم، پهلو و بازوها است. در حالت تخته (دست‎ها را در امتدا شانه باز کنید و بر روی دست‎ها و پنجه پا قرار بگیرید)، یکی از زانوها را خم کرده و به سمت داخل شکم بیاورید و سپس برای پای دیگر نیز تکرار کنید. این حرکت را برای هرطرف ۱۵ بار تکرار نمایید.

4

• در این حرکت، به نوعی مراحل قبلی را جمع بندی می‎کنید. با حرکت تخته که در قسمت قبل توضیح داده شد شروع کنید، قسمت میانی را منقبض کنید و زانو و کمر را شل کنید. در حالی که پاها به سمت جلو قرار دارد و زانو را به سمت قفسه سینه بالا آوردید بپرید و دوباره به حالت قبل برگردید و حرکت را تکرار کنید.

5

منبع:بانو/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs