جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵

واریز ۵.۴ میلیونی به حساب بانوی المپیکی

طبا برگزاری جلسه میان رئیس فدراسیون دوومیدانی و بانوی المپیکی کشورمان، مشکلاتی که میان دو طرف وجود داشت، حل شد.

به گزارش به دخت به نقل از تسنیم، با برگزاری جلسه میان رئیس فدراسیون دوومیدانی و بانوی المپیکی کشورمان، مشکلاتی که میان دو طرف وجود داشت، حل شد.به نظر می‌رسد مشکلاتی که بر سر راه ادامه تمرینات لیلا رجبی وجود داشت، برطرف شده و حالا اراده این بانوی پرتاب وزنه المپیکی می‌تواند او را به مسیر تمرینات بازگرداند.


رجبی پس از حضور مجید کیهانی در رأس فدراسیون دوومیدانی برنامه خود را به رئیس جدید ارائه داد که البته مورد تأیید قرار نگرفت. پس از این موضوع به یک باره موجی از ناامیدی رجبی را فرا گرفت و او به بهانه عدم توجه تمریناتش را کنار گذاشت و خانه نشین شد. این انزوا باعث تحت فشار قرار گرفتن فدراسیون دوومیدانی شد تا اینکه کیهانی در مرحله دوم ارائه برنامه از سوی رجبی، این برنامه را تأیید کرد. بر همین اساس روز پنجشنبه گذشته جلسه‌ای میان مسئولان فدراسیون و رجبی برگزار شد؛ جلسه‌ای که خروجی مثبتی داشت و این مسئله باعث رضایت طرفین شد.
قرار بر آن شد از سوی فدراسیون دوومیدانی ماهیانه مبلغ ۶ میلیون تومان به حساب رجبی واریز شود تا او بتواند براساس آن، برنامه‌های المپیکی‌اش را دنبال کند. نخستین پرداخت پول به بانوی پرتاب وزنه کشورمان در ابتدای هفته جاری صورت گرفت و مبلغ ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به حساب او واریز شد.
همه این توافقات در حالی صورت گرفته که رجبی هنوز در خانه است و نتوانسته مشکلات قبلی را فراموش کند و به ذهنیت یک ورزشکار المپیکی دست یابد.
رجبی قرار است تا انتهای سال ۹۴ و پس از مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا در تهران تمریناتش را ادامه دهد و پس از آن نیز تا زمان آغاز المپیک به بلاروس برود و در آن کشور اروپایی تمرینات خود را پیگیری کند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs