جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵

هیچ اسپانسری حاضر به سرمایه‌گذاری در فو‌تبا‌ل زنان نیست

سرمربی تیم ملی فو‌تبا‌ل زنان با بیان این نکته که […]

سرمربی تیم ملی فو‌تبا‌ل زنان با بیان این نکته که هیچ اسپانسری حاضر به سرمایه‌گذاری در فو‌تبا‌ل زنان نیست، گفت: مشکل مالی مانع پیشرفت فو‌تبا‌ل زنان شده است.

به گزارش به دخت به نقل از ایسنا ، مهناز امیر شقاقی اظها‌ر کرد: از پنج ماه پیش که سرمربیگری تیم ملی فو‌تبا‌ل زنان در رده بز‌ر‌گسالان را برعهده گرفتم تمام تلاشم بر این بوده که علاوه بر رده جوانان که هشت سال است هدایت این تیم را برعهده دارم در بز‌ر‌گسالان نیز عملکرد رو به رشدی داشته باشیم، اما متاسفانه مسائل مالی در اجرای بسیاری از برنامه‌ها مشکل ایجاد کرده است و در نهایت این بی پولی به تیم فو‌تبا‌ل زنان آسیب می‌زند.

وی در پاسخ به این پرسش که هم اکنون که سرمربیگری هر دو رده سنی را بر عهده دارید در پیشبرد برنامه‌های تیم ‌ملی جوانان و بز‌ر‌گسالان مشکل خاصی ندارید، افزود: چون مسابقات و اردوهای این دو رده با یکدیگر تداخل ندارد، مشکلی برای هدایت هر دو تیم ندارم. بدون شک اگر از نظر مالی تحت فشار نباشیم، فعالیت‌ها در فو‌تبا‌ل زنان به خوبی پیش می‌رود. البته فدراسیون فو‌تبا‌ل در جهت کمک مالی به فو‌تبا‌ل زنان تلاش زیادی می‌کند، اما چون اسپانسر نداریم مجبوریم دست و پا شکسته کارها را پیش ببریم.

وی از اعزام تیم ‌ملی جوانان به مسابقات قهرمانی آسیا در چین خبر داد و خاطر‌ نشان کرد: یکی از افتخارات ما این است که در کنار تیم‌هایی همچون ژاپن، چین، کره شمالی، کره جنوبی، استرالیا، تایلند و ازبکستان جزو هشت تیم برتر آسیا هستیم که امیدوارم ۲۶ مرداد ماه که برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا راهی چین می شویم با موفقیت در این ر‌قابت‌ها جزو چهار تیم برتر آسیا قرار بگیریم و فاصله خود را با سایر حریفان آسیایی کمتر کنیم. البته این امر امکانپذیر است به شرط این که توجه ویژه‌ ای به فو‌تبا‌ل زنان شود.

/انتها‌ی‌ متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs