دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵

همزبانی در حوزه زنان لازمه عملی شدن وعده‌ها است

مشاور امور بانوان صدا و سیما با اشاره به اینکه امیدوار هستیم در سال جاری شاهد عملی شدن وعده‌ها در حوزه زنان باشیم، گفت: همدلی و همزبانی در حوزه زنان برای پیشبرد اهداف این حوزه بسیار ضروری است.

به گزارش به دخت به نقل از فارس، پروین سلیحی  به اولویت‌های دفتر امور بانوان صدا و سیما در سال جاری اشاره کرد و گفت: کارهای فرهنگی در حوزه‌های مختلف برای کارمندان این سازمان با هدف ترویج عفاف و حجاب و استحکام خانواده‌ها و برنامه‌های ویژه‌ای به مناسبت‌های مختلف مانند روز مادر در برنامه‌های امور بانوان صداوسیما قرار دارد که بخشی از آنها تا کنون انجام شده است.

وی ادامه داد: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری با عنوان همدلی و همزبانی نام نهاده شده است تلاش می‌کنیم تا در جهت ایجاد همدلی و همزبانی میان مخاطبان، مردم و مسئولان گام‌های خوبی برداشته شود.

مشاور امور بانوان صداو سیما خاطرنشان کرد: ایجاد همدلی و همزبانی در حوزه امور زنان و بانوان در جامعه می‌تواند راهگشای بسیاری از معضلات حوزه زنان در جامعه باشد و در ایجاد این همدلی مسئولان حوزه زنان باید اهتمام ویژه‌ای داشته باشند تا در سال جاری شاهد حل بسیاری از معضلات حوزه زنان باشیم.

مشاور امور بانوان صدا و سیما تصریح کرد: تا کنون در حوزه زنان مسائل مختلفی برای این گروه ایجاد شده است که امیدواریم امسال شاهد اقدامات اساسی در این حوزه باشیم و البته همدلی و همزبانی نباید مختص به سال جاری باشد بلکه تلاش برای تحقق این شعار باید در تمام امور مورد توجه تمام مسئولان از جمله مسئولان حوزه زنان قرار گیرد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs