شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵

هشدار کارگروه ساماندهی مد و لباس به خانه‌های مُد

کارگروه ساماندهی مد و لباس در ابلاغیه‌ای به تمام مزون‌ها و خانه‌های مُد، آورده است: مزون‌ها و خانه‌های مُد از ارائه هرگونه تصاویر نامناسب، غیر اخلاقی و غیر شرعی در شبکه‌های مجازی خودداری کنند.

به گزارش به دخت به نقل از فارس، ابلاغیه‌ای از سوی واحد نظارت و ارزشیابی کارگروه ساماندهی مد و لباس به مؤسسات، مزون‌ها و خانه‌های مُد مبنی بر رعایت شاخص‌ها و شئونات اسلامی در طراحی و تولید و تبلیغات صادر شد.

در این اطلاعیه که توسط مدیر نظارت و ارزشیابی کارگروه ساماندهی مد و لباس و به نام هر یک از مسئولان و مدیران مؤسسات و خانه‌های مُد که به نحوی از این کارگروه دارای مجوز فعالیت بوده و یا در مسیر اخذ مجوز هستند صادر شده، آمده است:

به استناد آیین نامه ضوابط و مقررات راه اندازی مؤسسات و خانه‌های مد و لباس و شرایط ابلاغی مقتضی است نسبت به رعایت شاخص‌ها و شئونات اسلامی در طراحی و تولید آثار حوزه مد و لباس و اخذ نشان شیما اقدام کنید.

همچنین با توجه به توسعه شبکه‌های مجازی لازم است در صورت عضویت در آن شبکه‌ها از ارائه هرگونه تصاویر نامناسب، غیر اخلاقی و غیر شرعی و مغایر با شئونات اسلامی خودداری و عملکرد تبلیغی خود را منطبق با اصول و چارچوب ضوابط قانونی لحاظ کنند.

یاد آوری می‌شود، خانه‌های مد و مزون‌ها باید برای اخذ مجوز فعالیت به کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مراجعه کنند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs