دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵

نگاه به تشکیل خانواده در میان مسئولان، جز اولویت‌های جدی نیست

رئیس بسیج جامعه زنان با اشاره به اینکه فراهم کردن شرایط ازدواج سالم و پایدار و آموزش مهارت‌های زندگی باید به صورت ضروری مدنظر قرار بگیرد، گفت: نگاه به تشکیل خانواده در میان مسئولان، جز اولویت‌های جدی نیست.

به گزارش به دخت به نقل از تسنیم، مینو اصلانی  اظهار داشت: بعضاً گروه‌هایی که به لحاظ فلسفه وجودی‌شان مانند کف روی آب هستند در جامعه فعال می‌شوند و ممکن است تاثیراتی نیز داشته باشند اما به دلیل اینکه مبنای فکری آنها صحیح نیست علی‌رغم تاخت و تاز مقطعی، گذرا هستند.

وی ادامه داد: از سوی دیگر جریان اصیل انقلابی و اسلامی باید تلاش بیشتری در راستای روشنگری انجام دهد و با جذب نیروهای جوان، نخبه و دغدغه‌مند که می‌خواهند برای پیشرفت کشور و ترویج گفتمان انقلابی فعالیت کنند اقدامات روشنگرانه را گسترده‌تر کند و به شبهات پاسخ دهند چراکه دشمن دائماً در حال شبهه‌افکنی در میان جوانان است.

مینو اصلانی

وی افزود: بر اساس فرمایشات رهبر انقلاب،‌ دشمن تلاش می‌کند جوانان ما را دلزده، خمود و افسرده جلوه دهند اما ما باید نشان دهیم جوانان ما سرزنده و امیدوارند و دولتی‌ها وظیفه دارند مشکلات جوانان از جمله ازدواج آسان و بهنگام را دنبال کنند تا نسلی پویا و سالم داشته باشیم اما متاسفانه وام خودرو ۲۵ میلیون و وام ازدواج ۳ میلیون تومان است.

رئیس بسیج جامعه زنان با اشاره به اینکه نگاه به تشکیل خانواده در میان مسئولان ضعیف بوده و جز اولویت‌های جدی نیست، افزود: فراهم کردن شرایط ازدواج سالم و پایدار، و آموزش مهارت‌های زندگی به ویژه با نگاه تفاوت محور به طوری که در زندگی مشترک مشکل ایجاد نکند نیاز است.

وی در پایان گفت: وعده الهی این است که مسیر حق همیشه پیروز است اما با توجه به تلاش‌های دشمن نیاز است که حق‌مداران نیز در حال خود ثبات‌قدم و پرتلاش باشند.ما جوانان پرتلاش و با استعداد کم نداریم اما از سوی دیگر توجه مسئولان به حوزه جوانان نیز ضروری است.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs