چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵

نجات زن کانادایی از چنگال گرگ توسط خرس مادر و توله‌اش

یک خرس ماده و توله‌اش زن کانادایی و سگش را از دست گرگ نجات دادند.

به گزارش به دخت و به نقل از تسنیم، یک زن کانادایی ماجرایی را نقل کرده است که در آن یک خرس مادر و توله‌اش او و سگش را که در جنگل گرفتار گرگ شده بودند نجات می‌دهند.

بر اساس گزارش گاردین، این زن که برای چیدن قارچ به همراه سگش به جنگل‌های دورافتاده شمال این کشور رفته بود راه بازگشت را گم می‌کند و در این بین متوجه می‌شود که یک گرگ او و سگش را دنبال می‌کند.

«جوآن بارنابی» (Joanne Barnaby ) که به شدت از این ماجرا ترسیده بود و از طرفی با کمبود آب آشامیدنی و حمله پشه‌های جنگلی مواجه بود سعی می‌کرد به نحوی از دست این گرگ فرار کند.

او و سگش به مدت ۱۲ ساعت بدون آب در جنگل و در حالی که یک گرگ گرسنه به دنبالشان بود سپری کردند و هر لحظه احتمال اینکه گرگ به سمت آنها حمله کند آزارشان می‌داد.

اما حضور یک خرس ماده که به همراه توله‌اش در حال رد شدن از آن منطقه بودند باعث نجات جان این زن کانادایی می‌شود.

طبق گفته‌های این زن کانادایی وی وقتی که متوجه حضور این خرس ماده به همراه توله‌اش می‌شود فکری به ذهنش می‌رسد که خرس ماده برای حمایت از توله‌اش همه کار می‌کند بنابراین تصمیم می‌گیرد به سمت توله خرس حرکت کند.

این در حالی است که گرگ نیز به دنبال زن به سمت توله کشیده می‌شود و خرس مادر با دیدن گرگ به سمت آن حمله می‌کند و گرگ فرار می‌کند.

به این ترتیب «جوآن» و سگش از خطر مرگ رها می‌شوند و به سلامت بازمی‌گردند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs