یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵

می‌توان با حجاب اسلامی هم افتخار ورزشی آفرید

دارنده مدال نقره رقابت‌های سنگ‌نوردی ایالتی کانادا می‌گوید حضورش در این رقابت‌ها آن هم با حجاب اسلامی سبب جلب توجه حاضرین شده بود.

به گزارش به دخت به نقل از ایسنا ، فرناز اسماعیل‌زاده در مورد کسب مدال نقره در مسابقات ایالتی کانادا اظهار کرد: پس از دو هفته تمرین سنگین در کانادا و بر روی دیواره شهر ویکتوریا به آمادگی مناسبی دست پیدا کردم و خوشبختانه در این رقابت‌ها به مدال نقره رسیدم.

او ادامه داد: در دو رشته لید و سرعت در این رقابت‌ها حضور پیدا کردم که خوشبختانه در رشته لید به مرحله دوم راه پیدا کردم و در رشته سرعت نیز توانستم با ثبت زمان ۹ ثانیه و ۲ دهم ثانیه به مدال نقره دست پیدا کنم.

بانوی سنگ نورد ایران که در رقابت با سنگ نوردانی از کشورهای کانادا، آمریکا، استرالیا و… به این مدال دست یافته به حضورش با حجاب اسلامی در این رقابت‌ها اشاره کرد و گفت: حضورم با حجاب اسلامی در این رقابت‌ها برای بسیاری قابل توجه بود و این موضوع نشان داد که با حجاب اسلامی نیز می‌توان به افتخار ورزشی دست یافت.

اسماعیل‌زاده در پایان خاطر نشان کرد: در مدت زمان باقی مانده تا کاپ جهانی نیز تمام تلاش خود را به کار می‌بندم تا به سطم مطلوبی از آمادگی دست پیدا کنم و بتوانم نتیجه مناسبی بگیرم.

به گزارش ایسنا، فرناز اسماعیل‌زاده در جریان رقابت‌های سنگ نوردی کانادا (SCBC) موفق شد در رشته سرعت به مدال نقره دست پیدا کند.

اسماعیل‌زاده در این رقابت‌ها موفق به شکستن رکورد خود و البته رکورد بانوان ایران شد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs