پنج شنبه ۶ آبان ۱۳۹۵

موهای خارق العاده این زن باعث حیرت همه شد+ تصاویر

یک زن رومانیایی جلیقه‌ای را برایش خودش بافته است، اما اینکه آن را از چه مواردی تهیه کرده شما را متعجب خواهد کرد.

به گزارش به دخت به نقل از مجله خبری فانیگما، اورتانسا در روستایی کوچک به نام استاوچنی در شمالی شرقی رومانی زندگی می‌کند. در این منطقه رسم است که یک زن نباید موهای از دست رفته‌اش را دور بریزد. بنابراین اورتانسا بر آن شد تا با جمع کردن موهایش در یک بالشت، از آن‌ها یک جلیقه برای خودش ببافد.
او البته زمان زیادی را فکر کرده بود و در نهایت این تصمیم را گرفت. اورتانسا حالا از اینکه یک جلیقه از جنس موهای انسان دارد، بسیار خوشحال است.

sakhte jelighe ba moo

او می‌گوید: از زن‌های مسن‌تر شنیدم که زن‌ها نباید موهای خود را دور بریزند. آن‌ها می‌گفتند مثل این است که زیبایی‌ات را دور بریزی… به همین دلیل از سن ۴۰ سالگی تمام موهایی که از سرم می‌ریختند را جمع کردم و در سن ۶۰ سالگی، حدود یک کیلو مو داشتم. این مقدار برای بافت جلیقه کافی بود.

جنس این

او می‌گوید که برای بافت جلیقه حدود یک هفته زمان گذاشته است. شوهر اورتانسا می‌گوید: جلیقه را لمس کرده‌ام؛ مانند یک جلیقه پشمی نرم است. من خوشحالم که او این جلیقه را بافته است.
گفتنی است خانم اورتانسا پاسکاریو پس از پنج سال استفاده از این جلیقه، آن را به موزه محلی تقدیم کرد.

جنس این

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs