جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵

مولاوردی به عملکرد خود در دو سال گذشته در حوزه زنان نمره ۵۰ داد

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: به عملکرد خود در حوزه زنان در معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از ۱۰۰، نمره ۵۰ را می‌دهم.

به گزارش به دخت به نقل از فارس،شهیندخت مولاوردی گفت: در دوسال گذشته تقریبا نیمی از راه در امور زنان و خانواده را پشت سر گذاشتیم و در این مدت با مشکلات زیادی نیز مواجه بودیم.

وی ادامه داد: اگر بخواهم به عملکرد خود در دو سال گذشته در حوزه زنان از ۱۰۰ نمره‌ بدهم، نمره ۵۰ را به خود می‌دهم چون در این مدت تلاش کردیم وضعیت موجود در حوزه زنان را شناسایی کنیم و ببینیم در کجای راه قرار داریم و قرار است به کجا برسیم.

مولاوردی اظهار داشت: با توجه به اینکه معاونت امور زنان و خانواده شأن اجرایی ندارد در این مدت تلاش کردیم از ظرفیت سایر دستگاه‌ها برای پیشبرد اهدافمان در امور زنان کمک بگیریم که در همین راستا تفاهم‌نامه‌هایی با دستگاه‌های مختلف به امضا رسیده شده است.

وی هماهنگی، هم‌افزایی و پیگیری برنامه‌های مشترک بین دستگاه‌های اجرایی در حوزه زنان و خانواده را از دیگر محورها و برنامه‌‌های این معاونت برشمرد و گفت: تلاش داریم با پیاده کردن راهبردهای صحیح بتوانیم در ایجاد تغییرات مطلوب در حوزه زنان نقش مؤثری داشته باشیم و هم اکنون می‌توان گفت نیمی از راه را در این حوزه پشت سر گذاشته ایم.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs