یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵

مهلت ارسال آثار جشنواره زن، خانواده و رسانه تمدید شد

دبیرخانه نخستین جشنواره زن، خانواده و رسانه مهلت ارسال آثار به این جشنواره را تا پایان مرداد تمدید کرد.

به  گزارش به دخت به نقل از گروه جامعه خبرگزاری فارس، دبیرخانه نخستین جشنواره زن ، خانواده و رسانه با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که با توجه به استقبال گسترده روزنامه نگاران و خبرنگاران جهت شرکت در جشنواره ، زمان برگزاری نخستین جشنواره ملی زن ، خانواده و رسانه به آبان ماه سال جاری موکول شد و مهلت ارسال اثار تا پایان مرداد ماه تمدید شد.

متن اطلاعیه به شرح زیر است :

نخستین جشنواره ملی زن ، خانواده و رسانه با هدف افزایش تعامل میان اهالی رسانه و دولت و تقویت پیوند میان دانشگاه و رسانه در حوزه زنان و خانواده برگزار می شود . از زمان اعلام فراخوان در اردیبهشت ماه سال جاری با توجه به استقبال روزنامه نگاران ، خبرنگاران و فعالان رسانه ای ٧۵٠ اثر تخصصی در محورهای اعلامی مبنی بر چهار محور اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی و مشارکت سیاسی به دبیرخانه جشنواره ارسال و ثبت گردیده است . لازم به ذکر است از اهداف این جشنواره  برقراری تعامل هر چه بیشتر میان اصحاب و اهالی رسانه با مسله حوزه زنان و خانواده با هدف توسعه ادبیات اجتماعی خانواده محور و زن ، نشر مسایل زنان و خانواده ،ظرفیت سنجی ، آسیب شناسی ، ارزشگذاری و تقویت تلاشها و ترغیب خبرنگاران و فعالان رسانه ای حوزه زنان وخانواده به عنوان کنشگران توسعه بوده که این مهم با اهتمام و توجه صاحبان رسانه تا حدودی محقق گردید که شایان تقدیر است . در همین حال برقراری پیوند میان دانشگاه و رسانه جهت بهره گیری از فرصت حضور دانشگاهیان جهت تبیین چالش ها و راهکارها به عنوان دیگر اهداف این جشنواره از اهمیتی  بسیار برخوردار است و در این مدت نیز مورد توجه قرار گرفته است .

لذا در راستای نیل به اهداف و تصویب شورای سیاستگذاری جهت بهره مندی از فرصت حضور هر بیشتر اهالی رسانه و دانشگاهیان، برگزاری نخستین جشنواره  زن ، خانواده و رسانه به هفته دوم آبان ماه سال جاری موکول و مهلت ارسال آثار تا پایان مرداد ماه تمدید شد .

لازم به ذکر است که علاقه مندان به شرکت در جشنواره می توانند تا پایان مردادماه با مراجعه به سایت جشنواره به آدرس women.gov.ir سایت رسمی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری آثار خود را ارسال کنند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs