دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵

مهرورزی، یک میانبر خوب در جاده آرامش

اگر احساس می‌کنیدکه لحظات زندگیتان، گرما، عشق و آرامش را کم دارد و یا حرف‌های نگفته و فکرهای ناصواب، آرامش روزهای زندگیتان را گرفته است. گزینه مهرورزی را انتخاب کنیدکه مثل یک اکسیر شفابخش عمل می کند.

Kindness

نسیم شهسواری/

تقریباً همه آدم‌هایی که در این کره خاکی زندگی می‌کنند، همه آدم‌هایی که زندگی، زندگی کردن و چگونه زندگی کردن برای شان مهم است، یک خواسته دوست‌داشتنی به نام آرامش دارند، آرامش، برای خیلی از ما انسان‌ها یک رؤیای دور از دسترس و برای خیلی دیگر یک هم‌نشین دوست‌داشتنی است که بیشتر بودنش را تمنا می‌کنند.

تا به امروز، راهکارها، شگردها و مراحل مختلفی را باهم گذراندیم تا آرامش، این حس آرام دوست‌داشتنی میهمان لحظات زندگی‌مان شود، نمی‌دانم

این روزها چه قدر از گذر روزهای زندگی‌تان رضایت دارید و چه قدر این واژه پنج‌حرفی مطلوب، میهمان لحظاتتان است اما بد نیست بدانیم که در مسیر رسیدن به آرامش، هم پیچ‌های خطرناک وجود دارد و هم راه‌های میانبر.

آن روز وقتی بعدازظهر گرم تابستانی‌ام را مهمان ‌یک شیرخوارگاه بودم و آن روزم را با دوست مددکارم گذراندم، وقتی خنده‌هایش را دیدم و حرف‌هایش را شنیدم یک میانبر سبز و آرام برای رسیدن به آرامشی یافتم که شاید روزها، هفته‌ها و ماه‌هاست که به دنبال آن بودم؛ یک میانبر که شاید در دسترس همه ما بوده است اما ما یا آن را ندیدیم و یا انتخاب نکردیم.

مهرورزی یک میانبر باصفا در جاده آرامش است که برای رسیدن به لحظات آرام زندگی می‌توانیم از آن عبور کنیم و رسیدن مان را به مقصد ،سرعت بخشیم.

اما آیا ما آداب مهرورزی را می دانیم و یا مهرورزیدن به زندگی، دنیا، انسان‌ها و همه کائنات انتخاب زندگی ما است؟

مهرورزی یک اکسیر شفابخش است که دل‌ها را آرام و لحظه‌ها را گرم و دل‌نشین می‌کند.

اگر احساس می‌کنیم که لحظات زندگی‌مان، گرما، عشق و آرامش را کم دارد؛

اگر احساس می‌کنیم که دلمان لحظه‌هایی آرام و صمیمی را می‌خواهد؛

اگر احساس می‌کنیم، حرف‌های نگفته و فکرهای ناصواب ،آرامش روزهای زندگی‌مان را گرفته است، مهرورزی را انتخاب کنیم.

مهرورزی انتخاب همه آدم‌هایی است که آرامش را برای همیشه می‌خواهند.

لحظات تان آرام !

/انتهای متن/

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs