پنج شنبه ۶ آبان ۱۳۹۵

معرکه گیری پیرزن ۱۰۰ ساله برای شکستن رکورد دو+تصاویر

تلاش اول ال ما کولبرت از کارولینای جنوبی در روز سه‌شنبه نتیجه‌ای برای او نداشت چرا که در اواسط دو ۱۰۰ متر به زمین خورد اما پس از بانداژ شدن چانه‌اش سریع به مسابقه بازگشت و در نهایت توانست در ۴۶.۷ ثانیه مسیر را طی کند و خانواده او با خوشحالی او را تشویق می‌کردند.

به گزارش به دخت به نقل از باشگاه خبرنگاران، این پیرزن ۱۰۰ ساله گفته است که دویدن را از سن ۲۰ سالگی شروع کرده است و در آن زمان‌ها در اغلب اوقاتی که می‌توانست پیاده‌روی‌های سه مایلی انجام می‌داد؛ حالا هم سالم است و هرچیزی که دلش می‌خواهد می‌خورد.
اگر این دونده موفق نشود که رکورد جهانی را بشکند نام او بازهم به عنوان دونده ۱۰۰ ساله دو ۱۰۰ متر ثبت خواهد شد.

قبل از ال دیگر دونده‌های مسن نیز در تلاش رکوردشکنی بوده‌اند. در سایت رکوردهای گینس پیر ترین دونده ۱۰۰ متر یک مرد ژاپنی به نام هیدکیچی میازاکی می‌باشد که موفق شده است ۱۰۰ متر را با وجود ۱۰۵ سال ویک روز داشتن در ۴۲.۲۲ ثانیه طی کند.
در اوایل این ماه هم یک زن ۱۰۰ ساله در نیویورک قصد داشت تا این رکورد را بشکند ولی ۱۰۰ متر را در ۱ دقیقه و ۱۷ ثانیه طی کرد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs