جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵

معاونت از طریق سامانه ۱۰۱ به مطالبات زنان عینیت بخشد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: سامانه پیامکی ۱۰۱ طرح بسیار خوب، مختصر و مفید است و توانسته است تا حدودی برنامه منسجمی را برای دریافت مطالبات زنان در اقشار مختلف جامعه به وجود آورد.

به گزارش به دخت به نقل از پانا،سالار مرادی افزود: عینیت بخشیدن به مطالبات زنان یکی از اقدامات اساسی است که در این راستا معاونت امور زنان ریاست جمهوری، دستگاه های اجرایی، استانداری ها و بانوانی که در مسائل اجتماعی جامعه فعالیت دارند باید با همکاری یکدیگر در رفع مشکلات بانوان، گام موثری را بردارند.
وی اظهار داشت: مسائل مطرح شده در این سامانه از سوی زنان در اقشار مختلف جامعه از جمله مسائلی است که به کمیسیون اجتماعی مجلس نیز اعلام شده و مطالباتی بوده که زنان خودسرپرست، بی سرپرست و بد سرپرست سالهاست که با آن مواجه بوده اند. اما دستگاه های اجرایی به علت کمبود وقت، نتوانسته اند نظارتی بر آنها داشته باشند و مشکلات آنها را حل و فصل کنند.
مرادی ادامه داد: امیدواریم با راه اندازی سامانه پیامکی ۱۰۱ ، بخش عمده ای از مطالبات و مسائل مربوط به زنان حل و بازتاب این امر سبب شود دیگر زنان جامعه نیز به این سامانه اعتماد کرده و از این طریق راه تعاملی بسیار خوبی بین زنان و معاونت امور بانوان ریاست جمهوری ایجاد شود.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: به همان اندازه که معاونت و دستگاه های اجرایی به مطالبات زنان پاسخ دهند، اعتماد افراد نسبت به آن بیشتر شده و می توانیم در قدم های بعدی به موثرتر شدن این سامانه پیامکی کمک کنیم.
سالار مرادی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم که این سامانه به رفع مشکلات اقتصادی، پیگیری ارتقاء سلامت، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی زنان کارتن خواب، بد سرپرست، بی سرپرست و تحت پوشش قرار دادن آنها و افزایش توان ازدواج دختران جهت دستیابی به خانواده سالم و پایدار به ارتقای شاخصه وضعیت زنان کمک قابل توجهی کند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs