چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵

مرگ زن جوان پایان دره نوردی در جاده چالوس +عکس

دره نوردی گروه ۶ نفره در دره کمجل جاده چالوس با مرگ تلخ زن جوان به پایان رسید.

به گزارش به دخت به نقل از پارس نیوز، زن جوان دره نورد وقتی به همراه همسر و چهار دوستش برای دره نوردی به دره کمجل چالوس می رفت نمی دانست که این اخرین دره نوردی او است و به خاطر سقوط به داخل دره جانش را از دست می دهد.
روز گذشته یکی از اعضای تیم دره نوردی در تماس با امدادگران هلال احمر از سقوط زن جوانی به داخل دره کمجل جاده چالوس خبر داد. بلافاصله نیروهای هلال احمر برای امدادرسانی به دره مورد نظر اعزام شدند.
با حضور امدادگران مردی هراسان از سقوط همسرش به داخل دره خبر داد و گفت: به همراه همسر و دوستانم برای دره نوردی به کمجل آمدیم. در حال دروه نوردی بودیم که همسرم یک لحظه تعادلش را از دست داد و به اعماق دره سقوط کرد. در همین حین یکی دیگر از اعضای تیم نیز که برای کمک به همسرم قصد ورود به داخل اعماق دره را داشت،مجروح شد.

مرگ زن جوان پایان دره نوردی در جاده چالوس +عکی

در ادامه امدادگران فرد مجروح را که از ناحیه سر دچار جراحت سطحی شده بود را به بیمارستان منتقل کرده و با زدن کارگاه تلاشان را برای پیدا کردن دره نورد زن و نجات او آغاز کردند.
سرانجام پس از چند ساعت تلاش بالاخره امدادگران توانستند در اعماق دره، زن جوان را پیدا کنند.

مرگ زن جوان پایان دره نوردی در جاده چالوس +عکی

در ادامه با انتقال زن جوان به بالای دره و انجام معاینات ابتدایی مشخص شد متاسفانه او به علت آسیب های وارده به قفسه ینه اش و صدمات متعدد دیگر جانش را از دست داده است.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs