پنج شنبه ۶ آبان ۱۳۹۵

محاکمه یک آمریکایی به دلیل برداشتن روسری یک زن

یک آمریکایی به دلیل برداشتن اجباری روسری یک زن محاکمه شد.

به گزارش به دخت به نقل از عصر ایران، او در دادگاه در ایالت نیومکزیکو آمریکا اعتراف کرد دقایقی قبل از فرود هواپیما به سمت یک زن محجبه رفت و با گفتن این جمله که ” بردار، اینجا آمریکاست” از او خواست روسری اش را بردارد. این زن از برداشتن روسری اش خودداری کرد و در نتیجه مرد به زور روسری این زن را برداشت.

این مرد به نام “جیل باین” ۳۷ ساله از ایالت کارولینای شمالی است که در دادگاه به جرم خود اعتراف کرد. اتهام وی نیز استفاده از زور برای منع یک زن از اظهار آزادانه اعتقادات دینی اش است.

“فانیتا جوبتا” رئیس بخش حقوق مدنی در وزارت دادگستری آمریکا گفت: با صرف نظر از اینکه هر فردی به چه چیزی ایمان دارد هر آمریکایی حق دارد با آزادی، اعتقادات دینی اش را بدون تبعیض و خشونت بیان کند.

وکیل این متهم هم از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.این اتفاق در یکی از پروازهای داخلی آمریکا به سمت شهر نیومکزیکو روی داد.

دادگاه هنوز حکم خود را اعلام نکرده است. درباره گرایش ها یا انگیزهای متهم برای برداشتن روسری این زن مسلمان، چیزی گفته نشده است.

/انتهای متن/

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs