چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵

مادری و خانه‌داری به شغلم اولویت دارند

مجله‌ پیپل، در حالی برنده اسکار را به عنوان ملکه زیبایی سال برگزید، که بولاک این افتخار را چندان مهم نمی‌داند و عشق به فرزند و خانه‌داری را از اولویت‌های زندگی خود می‌داند.

به گزارش به دخت به نقل از باشگاه خبرنگاران،  مجله‌ی پیپل (people) ساندرا بولاک را ملکه زیبایی سال برگزید؛ این در حالی است که بولاک این افتخار را چندان مهم نمی‌داند و عشق به فرزند و خانه‌داری را از اولویت‌های خود می‌داند.

خبرگزاری فارس: مادری و خانه‌داری به شغلم اولویت دارند

این بازیگر زن که موفق به دریافت جایزه‌ی اسکار هم بوده، اظهار می‌کند: زیبایی واقعی در سکوت نهفته است خصوصا در این زمانه که سکوت کردن سخت است.
این بازیگر ۵۰ ساله در مصاحبه با مجله‌ی پیپل گفت: زیباترین افرادی را که من یافتم، کسانی بودند که برای زیبا شدن تلاش نکردند.
وی همچنین بر این تاکید کرد که باید در درجه اول مادر خوبی باشد و وظایف خانه‌‌داری خود را به نحو احسن انجام دهد و بعد در شغلش بدرخشد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs