شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵

لزوم تدوین استراتژی فکری از سوی نمایندگان زن

یک فعال حوزه زنان گفت: لازم است زنان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی جلساتی را تشکیل دهند و خطوط فکری و دغدغه‌های خود را در حوزه زنان و خانواده مشخص و در قالب استراتژی‌هایی برای ۴ سال آینده تدوین کنند.

به گزارش به دخت به نقل از ایسنا، افزود: نمایندگان زن مجلس دهم اگر قصد تشکیل جلساتی را ندارند، می‌توانند با بررسی مطالعات و تحقیقات انجام شده در این حوزه اولویت‌هایشان را در زمینه زنان و خانواده مشخص کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که “با توجه به افزایش تعداد نمایندگان زن در مجلس، آنان چگونه می‌توانند موجب جلب توجه سایر نمایندگان به مطالبات زنان شوند؟،” گفت: یکی از وظایف نمایندگان زن این است که بر اساس تخصص‌های خود به عضویت کمیسیون‌های مختلف درآیند و تلاش کنند به عنوان عضو هیات رییسه یا سخنگوی کمیسیون فعالیت و با این کار تلاش کنند نگاه مجلس به حوزه زنان و خانواده تقویت شود.

بروجردی اظهار کرد: بیشتر افرادی که به مجلس دهم راه‌ یافته‌اند از لیست اصلاح‌طلبان هستند و باید نسبت خود را با خط فکری مجموعه‌ نمایندگان مجلس مشخص کنند و کارآمد و اثرگذار باشند. البته بسیاری از آنان، جوان و متخصص هستند و می‌توانند از تخصص خود در راستای مطالبات زنان بهره ببرند. البته باید نسبت به شرایط کل جامعه آگاهی زیادی داشته باشند و موضوعات را به‌خوبی بشناسند تا بتوانند اقدام عملی در زمینه پرداختن به موضوعات زنان انجام دهند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs