جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵

کتایون ریاحی سفیرسلامت: برای کاهش رنج کودکان ناشنوا بکوشیم

کتایون ریاحی هنرمند کشورمان و سفیر سلامت و نیکوکار فعال درعرصه تامین سلامت کودکان بیان داشت:تلاش های ما و انجمن های خیریه آن است که برای کودکان ناشنوا، شنیدن بهتر را به ارمغان بیاوریم و باید برای روزی که هیچ کودک ناشنوایی نداشته باشیم تلاش و دعا کنیم.

به گزارش به دخت به نقل از ایرنا، کتایون ریاحی چهارشنبه در چهارمین کنگره سه روزه بین المللی کاشت حلزون شنوایی در شیراز اظهار داشت: برای کاشت حلزون شنوایی ۱۶۰ کودک ناشنوا در سال گذشته همکاری هایی کرده ایم و نظر نیکوکاران و خیرین را در این زمینه جلب کرده ایم اما همچنان چشم انتظار مهربانان و دستان سخاوتمند نیکوکاران هستیم.

ریاحی با بیان اینکه هنوز تعداد زیادی از کودکان در جامعه ما از ناشنوایی رنج می برند اظهار داشت : ناشنوایی محرومیت خاموش نامگذاری شده است اما می توان با تلاش هایی که نیکوکاران در این عرصه می کنند این محرومیت ها را کاهش داد .
وی از خیران و نیکوکاران خواست تا کمک به کاشت حلزون شنوایی برای کودکان ناشنوا را در اولویت قرار دهند.

وی گفت:هرگاه شنوایی را به کودکی هدیه می دهیم نخستین واژه هایی که او می شنود و درک می کند و لبخندی که بر لب می نشاند بهترین هدیه است که می توانیم به خیران و نیکوکاران اعطا کنیم.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs