جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵

قویترین اما خطرناک ترین محصول لاغری

فنترمین، یک داروی کلی است که در حدود چند دهه است که وجود دارد و توانسته علیرغم ورود رقبای جدید همچنان در گروه قرص های لاغری قرار بگیرد.

فنترمین، یک داروی کلی است که در حدود چند دهه است که وجود دارد و توانسته علیرغم ورود رقبای جدید همچنان در گروه قرص های لاغری قرار بگیرد.

به گزارش به دخت و به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ این دارو به عنوان عاملی موثر در در آغاز رژیم های غذایی برای افراد دچار اضافه وزن شدید تجویز می شود.با این حال phentermine به عنوان یک محرک است که در صورت سومصرف طولانی  می تواند هزینه های سنگینی برای مصرف کنندگان داشته باشد.

مساله مهم اینجاست که بسیاری از پزشکان برای رژیم های لاغری این دارو را تجویز می کنندو در واقع از ارکان اصلی کلینیک های ویژه لاغری به شمار می رود.

فن ترمین اثر پایداری دارد با این  وجود FDA همچنان تایید چهار محصولات کاهش وزن جدید پس از ۲۰۱۲، ادامه  می دهد. فن ترمین – در سال ۱۹۵۹ تصویب شده و در حال حاضر توسط چند تولید کننده ساخته شده است.

فن ترمین ارزان است، اغلب با قیمتی نه چندان زیاد در دسترس قرار دارد.. داروهای جدیدتر، در مقابل، می تواند صدها دلار هزینه ماهانه داشته باشد و گاهی اوقات توسط بیمه پوشش داده نمی شود.
 
در ۱۹۹۰، فن ترمین به عنوان یکی از درمان  های ترکیبی شناخته شده مورد استفاده قرار گرفت، احساس کاهش وزن بعدها منجر به این مساله شد که ممکن است کاهش وزن مشکلات دریچه قلبی را ایجاد کند. فن فلورامین و دکس فن فلورامین از دیگر داروهای عمومی است که در بخش درمان کاربرد داشته و با مشکلات قلبی بی ارتباط هستند و اجازه دسترسی به آنها وجود دارد. گفتنی است  فن ترمین زمانی تصویب گردید که شرکت سازنده استانداردها را رعایت نکرده و تنها از طریق آزمایشات رسمی مورد شناخت قرار گرفته است.

با این حال، بیمارانی که فن ترمین را استفاده می کنند باید غربالگری شوند، چرا که دارو می تواند مشکلات قلبی موجود را تشدید کرده  و افراد مبتلا را دچار اختلالات غذا خوردن کند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs