یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵

قتل یک بانوی انگلیسی به اتهام شیعه شدن

بانوی شیعه انگلیسی، پس از آنکه برای دیدن خانواده اش به پاکستان سفر کرد، به اتهام شیعه بودن، توسط یکی از اعضای خانواده خود مورد سوء قصد قرار گرفت و به شهادت رسید.

به گزارش به دخت به نقل از ابنا، یک بانوی مسلمان انگلیسی که به گفته همسرش، بیش از دو سال پیش به مذهب تشیع گرویده بود، پس از آنکه برای دیدن خانواده اش به پاکستان سفر کرد، توسط یکی از اعضای خانواده اش مورد سوء قصد واقع شد و به شهادت رسید.

«مختار کاظم» همسر «سامیا شهید» روز پنجشنبه در گفتگو با رسانه ها از دولت پاکستان و انگلیس خواست هرچه سریعتر نسبت به این اقدام عکس العمل نشان دهند و عدالت را در مورد قاتل همسرش اجرا سازند.

وی که روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران در مرکز پلیس شهر راولپندی سخن می گفت، اظهار داشت: من از دولت انگلیس و پاکستان می خواهم که هرچه سریعتر محاکمه عادلانه ای ترتیب دهند و عامل این جنایت را به سزای عملش برسانند.

مختار در گفتگو با مقامات پلیس اعلام کرد: همسرش برای دیدن خانواده اش به روستای محل سکونت آنان در ایالت پنجاب پاکستان سفر کرده بود و چون شیعه شدن او به هیچ عنوان مطابق میل خانواده اش نبود، ایشان وی را به شهادت رسانده اند.

پدر سامیا شهید، این اتهام را رد کرده و مخالفت خود را با انجام هرگونه بازجویی اعلام کرده است.

پدر سامیا مدعی شده است، دخترش به مرگ طبیعی فوت کرده است، این در حالی است که در تحقیقات اولیه، پلیس متوجه وجود آثار خفگی بر روی گردن سامیا شد.

کاظم و سامیا، که اصلیتی پاکستانی – انگلستانی داشتند دو سال پیش با هم ازدواج نمودند و در طول دو سال گذشته در دبی سکونت داشتند و به عقیده کاظم، شهید به دلیل شیعه شدن، توسط یکی از اعضای خانواده اش به قتل رسیده است.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs