دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵

“قایق زنان” از بارسلونا عازم غزه می شود

چهارمین ناوگان آزادی با دو کشتی “الامل” و “الزیتونه” که حامل فعالان زن از کشورهای مختلف است، در تلاشی جدید برای مقابله با عنادورزی رژیم صهیونیستی، روز گذشته، از بارسلونای اسپانیا عازم غزه شد.

به گزارش به دخت به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، حرکت کشتی های الامل و الزیتونه در واقع پاسخی به اقدام اسراییل در سال ۲۰۰۹ مبنی بر تخریب “باغ صلح بارسلونا” در غزه است که در سال ۲۰۰۵ افتتاح شده بود  و در سال ۲۰۱۰ بازسازی شد؛ در همان سال اسراییل همچنین به ناوگان آزادی، یورش برد که شماری از فعالان در آن حادثه جان باختند.

قایق زنان، از بارسلونا به غزه

به نوشته “السفیر”، هیات زنانه که روز گذشته از بندر اسپانیایی عازم غزه شده است، با تاکید بر اینکه حامل کمکهای انساندوستانه برای نوارغزه است، اظهار داشت که اسراییل هیچ ترس و نگرانی از این کشتی که در ماه اکتبر آتی وارد غزه می شود، نخواهد داشت.

این ناوگان زنانه کوچک یا “قایق زنان به سمت غزه” شامل فعالانی از نقاط مختلف جهان از جمله مالین بجورک نماینده سوئدی در پارلمان اروپا و فوزیه حسان یک آکادمی اندونزیایی است.

این ناوگان در برخی از بنادر دریایی مدیترانه لنگر خواهد انداخت و از تایید شماری از سازمان های جهانی از جمله “مرکز امور زنان” در غزه، “ائتلاف صلح زنان” در اسراییل، “مرکز فمنیستی دی پولیتیکا” در اسپانیا و “جبهه زنان” در نروژ و “مرکز همبستگی با فلسطین” در مکزیک و مرکز صلح زنان در امریکا و نیز “اتحادیه زنان کبک” در کانادا برخوردار است.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs