سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵

فریب آرامش‌های لحظه‌ای را نخور

قدم پنجم برای رسیدن به آرامش نخوردن فریب لذت‌های آنی و آرامش‌های لحظه‌ای است. یکی از مصداق‌های این آرامش‌های لحظه‌ای خرید کردن است. خرید کردن بدون نیاز و تنها به خاطر لحظه‌ای آرامش.

shopping2

نسیم شهسواری/

دستیابی به آرامش یک فرآیند مستمر است؛ فرآیندی مستمر که قدم به قدم و مرحله و مرحله به جلو پیش می‌رود و راهی یک‌شبه و آنی و لحظه ندارد.

اگر تابه‌حال آن‌قدر که می‌خواهید به آرامش دست نیافته‌اید و هنوز در گوشه ای از دل تان و وجودتان کمی دلواپسی و ناراحتی است عجله نکنید، چون هنوز مسیر ادامه دارد و شما در نیمه‌های راه هستید.

خیلی از آدم‌ها هستند که در همین نیمه راه می‌مانند، خسته می‌شوند و به دنبال راه‌های آرام‌بخش زودگذرند؛‌ لذت‌های آنی و زود گذری که آن‌ها از رسیدن به آرامشی عمیق و ماندگار و همیشگی بازمی‌دارد.

قدم پنجم برای رسیدن به آرامش همین نخوردن فریب لذت‌های آنی و آرامش‌های لحظه‌ای است

یکی از مصداق‌های این آرامش‌های لحظه‌ای خرید کردن است. خرید کردن بدون نیاز و تنها به خاطر لحظه‌ای آرامش.

مطمئناً همه شما این حس را تجربه کرده‌اید، زمانی که حال خوشی ندارید به مغازه‌ای بروید و جنسی را که شاید نیازی هم به آن ندارید خریداری کنید. این احساس خوشایند است زیرا شما را به درجه بالای خوشحالی می‌رساند و روحیه‌تان را بهبود می‌بخشد. ولی مواظب باشید تمایل به خرید کردن در زمان‌های مختلف دزد وقت، پول و آرامش و عمیق و ماندگار شماست.

فریب آرامش‌های لحظه‌ای را نخورید.

/انتهای متن/

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs