دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵

فراگیر شدن چالش «ندیدن جهیزیه»

هر سال، درست در همین روزها یعنی اولین روزهای آخرین ماه قمری که تقویم از سالروز زیباترین پیوند آسمانی خبر می دهد، مجله ها و روزنامه ها پر می شود از بحث درباره فضیلت ازدواج و فواید ازدواج زود هنگام و … توصیه های چندین و چندباره که البته حتما هربار شنیدنشان برای خیلی ها مفید است؛ امسال اما می خواهیم فرای مطالب همیشگی به مناسبت فرخنده وصلت مقدس حضرت علی (ع) با برترین بانوی جهان و روز ازدواج، یک فرهنگ رایج و نادرست در مراسم عروسی را زیر ذره بین ببریم و ابعادش را بررسی کنیم.

به گزارش به دخت به نقل از خراسان، احتمالا اگر اهل فضای مجازی و کانال تلگرامی و اینستاگرام باشید، با پیام جدیدی تحت عنوان چالش «ندیدن جهیزیه» رو به رو شده اید. چالشی که بازخورد خوبی در بین مردم داشته است و نشان می دهد که این حرکت ها در بطن جامعه تا چه اندازه می تواند در فرهنگ سازی تاثیر داشته باشد. اگر شما هم می خواهید نقشی در خشکاندن ریشه تفاخر و چشم و هم چشمی در جامعه تان داشته باشید، پرونده امروز و مصاحبه ما با حجت الاسلام زائری را از دست ندهید و حتما در این چالش شرکت کنید.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs