دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵

فرار دختران دانشجو از خانه با سودای سفر به خارج

تحقیقات پلیس برای یافتن دو دختر دانشجو که برای سفر به خارج از کشور از خانه فرار کرده‌اند، آغاز شد.

به گزارش به دخت به نقل از جام جم آنلاین ، هشت روز قبل مردی میانسال با مراجعه به دادسرای امور جنایی از مفقود شدن دختر ۲۴ ساله اش خبر داد. این مرد در شکایتش گفت: دیروز دخترم سحر که دانشجوست، سوار بر خودروی پژوی خود، از خانه خارج شد و دیگر بازنگشت. او دختر خوبی بود و نمی دانم چه شده که خانه را ترک کرده است. او هیچ مشکلی با خانواده نداشت. احتمال می دهم بلایی سرش آمده باشد.

در حالی که تیمی از کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی به دستور بازپرس جنایی تحقیقاتشان را برای پیدا کردن دختر دانشجو آغاز کرده بودند، پدر سحر بار دیگر با مراجعه به دادسرا مدعی شد دخترش با او تماس گرفته و گفته قصد دارد با یکی از دوستانش به نام مریم به خارج از کشور برود.

شاکی ادامه داد: سحر و مریم در دوران دبیرستان همکلاسی بودند و بعد از قبول شدن در دانشگاه، دوستی آنها قطع شد. نمی دانم آنها چگونه بعد از چند سال دوباره همدیگر را پیدا کرده اند. مریم در محله قیطریه زندگی می کند، در حالی که ما از خانواده ای متوسط هستیم.

با به دست آمدن این سرنخ، تحقیقات برای پیدا کردن دختر دانشجو و دوستش وارد مرحله جدیدی شد. در حالی که هیچ ردی از سحر و دوستش نبود، کارآگاهان در تحقیقات تخصصی متوجه شدند او خودرویش را وکالتی به فروش رسانده است. با احضار خریدار خودرو، او مدعی شد دختر جوان خودرو را به قیمت روز فروخته و اعلام کرده قصد رفتن به خارج از کشور را دارد. در ادامه مشخص شد دختر جوان با مراجعه به یک صرافی در مرکز شهر ۳۰۰۰ دلار خریده است.

با مشخص شدن این موضوع و عزم دختر دانشجو و دوستش برای خروج از کشور، کارآگاهان پلیس آگاهی با دستور قاضی ایلخانی، بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی، تحقیقات تخصصی را برای پیدا کردن مخفیگاه سحر و دوستش قبل از خروج از کشور آغاز کردند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs