جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵

فراخوان به روز رسانی بانک اطلاعات فعالان مد و لباس

کارگروه ساماندهی مد و لباس فراخوانی را به منظور ویرایش و تکمیل داده‌های موجود در بانک اطلاعاتی فعالان مد و لباس اعلام کرد.

به گزارش به دخت به نقل از فارس، کارگروه ساماندهی مد و لباس به منظور بروز رسانی داده‌های بانک جامع اطلاعات فعالان مد و لباس کشور و با هدف افزایش سرعت دستیابی، هدایت و راهنمایی مخاطبان این حوزه و تقویت همکاری بین فعالان مد و لباس کشور و در راستای حمایت از این طراحان، تولیدکنندگان، عرضه کنندگان،صنعتگران و دانشگاهیان فراخوان بروز رسانی بانک اطلاعات خویش را اعلام کرده است.

براساس این فراخوان تمامی افرادی که تاکنون به عضویت بانک اطلاعات مد و لباس درآمده اند با مراجعه به سایت بنیاد ملی مد و لباس اسلامی ایرانی به نشانی www.iranmode.com  سپس مراجعه به قسمت «جستجوی اعضاء» و ورود به بخش مربوطه می‌توانند اطلاعات خود را بروز رسانی کنند.

بر اساس این گزارش، فهرست اکثر طراحان،  مؤسسات، دانشجویان، اساتید، تولیدکنندگان، نویسندگان، پژوهشگران و تمامی مشاغل مرتبط مد و لباس در این پایگاه قرار دارد.

همچنین افرادی که تاکنون در این بانک ثبت نام نکرده‌اند می‌توانند با ورود به قسمت «ثبت در بانک اطلاعات» نسبت به تکمیل فرم‌ها و عضویت در این بانک اقدام کرده تا از این طریق شبکه وسیعی از فعالان مد و لباس برای پاسخگویی به نیازهای این حوزه فراهم شود.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs