جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵

عشق ۱۰۰ساله +عکس

زوج ۱۰۲ و ۱۰۳ ساله چینی که بیش از ۹۶ سال با هم زندگی می‌کنند،می‌گویند تنها مرگ آنها را از هم جدا خواهد کرد.

به گزارش به دخت به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، زوج ۱۰۲ و ۱۰۳ ساله چینی که بیش از ۹۶ سال با هم زندگی می‌کنند ،می‌گویند تنها مرگ آنها را از هم جدا خواهد کرد.

«وای باسااو» زن ۱۰۲ ساله می‌گوید: هنگامی‌که تنها ۶ سال داشته به عقد شوهرش «کویشو» در آمده است. این دو در روستایی در نزدیکی «منطقه» گویلن «۹۶ سال است که با هم زندگی می‌کنند.آنها می‌گویند تمام این سال‌ها را با عشق کنار یکدیگر گذرانده‌اند. «وای» می‌گوید پس از مرگ پدر و مادرش در سن شش سالگی، اقوامش او را به عقد شوهرش درآورده و تمام این سال‌ها را با آرامش کنار همسرش سپری کرده است.

عشق ۱۰۰ساله +عکس
آنها اغلب روزها در حالی که دست‌های یکدیگر را گرفته در روستا قدم زده و از هوای خوب لذت می‌برند. این زوج، خانواده فقیری هستند که با وجود فقر شدید تنها عشق و علاقه صادقانه‌شان است که کانون خانواده‌شان را طی این سال‌ها گرم کرده است.ثمره ازدواج آنها یک دختر و چندین نوه است که گاهی اوقات برای ملاقات این پرنده‌های عاشق به دیدنشان می‌آیند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs