سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵

شست و شوی صورت با آب گازدار

حباب‌های موجود در آب گازدار با لایه‌برداری سطحی از پوست، منافذ آن را تمیز کرده و اکسیژن لازم را به سلول‌های پوست می‌رسانند.

به گزارش به دخت به نقل از ساعت ۲۴، شست و شوی صورت با آب گازدار کار بسیار راحتی است و در عین حال فواید زیادی برای پوست دارد. خانم‌های ژاپنی که به مراقبت صحیح از پوست و داشتن ظاهری جوان شهرت دارند صورت خود را بیشتر با آب گازدار می‌شویند.

شما هم می‌توانید پس از تمیز کردن پوست خود، به جای آب معمولی با آب گازدار بشویید. این کار باعث می‌شود تا پوست صورت سفت و محکم شود. حباب‌های موجود در آب گازدار با لایه‌برداری سطحی از پوست، منافذ آن را تمیز کرده و اکسیژن لازم را به سلول‌های پوست می‌رسانند و در نهایت پوستی شاداب، لطیف و سفت خواهید داشت.

اما سعی کنید در طول روز، زیاد این کار را انجام ندهید زیرا استفاده بیش از حد از اب گازدار موجب التهاب پوست می‌شود. بهتر است یک یا دو بار در هفته به این روش صورت خود را بشویید. آب معدنی گازدار باعث تقویت پوست صورت هم می‌شود. مقداری پنبه را داخل آب گازدار بزنید و صورت خود را با آن تمیز کنید.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs