یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵

سومین گزارش جایگاه زنان و خانواده در برنامه ششم توسعه منتشر شد

معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، سومین گزارش جایگاه زنان و خانواده در برنامه ششم توسعه را منتشر کرد.

به گزارش به دخت به نقل از خبرگزاری مهر، معاونت امور زنان و خانواده به منظور تبیین جایگاه امور زنان و خانواده در برنامه ششم توسعه، گزارشی را در سه قسمت سیاستهای کلی، لایحه احکام و سند برنامه ششم تهیه و تدوین کرده و برای بهره برداری کارشناسان، صاحب نظران و متخصصان ارائه می نماید.

براساس این گزارش، برنامه ششم توسعه سومین برنامه ای است که در زمان اجرا و به منظور تحقق اهداف سند چشم انداز ۲۰ ساله جمهوری اسلامی ایران تهیه می شود. این برنامه در دوره زمانی ۱۳۹۹-۱۳۹۵ اجرا خواهد شد. تدوین برنامه ششم توسعه نسبت به برنامه های توسعه ای گذشته از تفاوت خاصی برخوردار است، مفاد این برنامه و روند تصویب آن به دو بخش مجزا تفکیک شده است بخش اول که در قالب لایحه احکام برنامه می باشد و برای تصویب به مجلس شورای اسلامی ارائه می شود و بخش دوم که شامل سند برنامه است و برای تصویب به دولت ارائه می شود و بعد از تصویب برای اجرا به دستگاه های اجرایی ابلاغ می شود.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs