یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵

ستاد ملی زنان و خانواده تشکیل می شود

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: ستاد ملی رسیدگی به امور زنان و خانواده به زودی تشکیل می شود.

به گزارش به دخت به نقل از ایرنا، شهین دخت مولاوردی شامگاه جمعه در بدو سفر به اراک در جمع خبرنگاران افزود: دستور جلسه های ستاد ملی زنان و خانواده مشخص شده و با دفتر رئیس جمهوری نیز به عنوان رئیس این ستاد هماهنگی هایی به عمل آمده است.
وی در خصوص اجرای سند جامع توان افزایی زنان در دولت گفت: مسائل مربوط به زنان ایران در نشست هیات دولت توسط این معاونت ارائه و مقرر شده است با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی این سند تدوین و پس از جمع بندی نهایی برای تصویب به کمیسیون اجتماعی هیات دولت ارائه شود.
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده، توانمندی زنان در تمامی سطوح جامعه را اولویت و ماموریت اصلی این معاونت عنوان کرد و افزود: بر اساس این ماموریت تفاهم نامه هایی با دستگاه های اجرایی مختلف منعقد و اقدام هایی در این راستا انجام شده است.
مولاوردی ادامه داد: طرح توانمند سازی زنان سرپرست خانوار در دستور کار این معاونت قرار دارد که به زودی سند توانمند سازی این گروه از زنان با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای تصویب در کمیسیون اجتماعی دولت مطرح می شود.
وی گفت: ایجاد اشتغال پایدار برای زنان دانش آموخته دانشگاهی و سرپرست خانوار از دیگر برنامه های این معاونت است که این برنامه ها در شورای عالی اشتغال در دست بررسی و تصویب قرار دارند.
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده ادامه داد: همچنین چندین لایحه در زمینه اشتغال و رفاه زنان توسط این معاونت آماده شده که پس از تصویب دولت برای تصویب به مجلس دهم ارسال می شود.
افتتاح هشتمین نشست منطقه ای ترویج همکاری شبکه سازمان های مردم نهاد، بازدید از مراکز کارآفرینی زنان و مرکز ناباروری رویان اراک از برنامه های سفر مولاوری به استان مرکزی است.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs