جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵

ساخت مرکز درمان اعتیاد زنان و نوزادان از عواید بلیت‌فروشی کنسرت‌ها

مرکز درمان اعتیاد زنان معتاد و نوزادان از عواید بلیت فروشی کنسرت‌ها و تئاترهای هنرمندان ساخته می‌شود.

به گزارش به دخت به نقل از تسنیم،هنرمندان کشور با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد شهر تهران و با برنامه ریزی دکتر احمد حلت برنامه‌های خود را به نفع ساخت مرکز درمان اعتیاد زنان معتاد و نوزادان حاصل از این مادران بیمار تقدیم می‌کنند.

در این رابطه مسعود جلالی دبیر اجرایی کمپین سلامت و آرامش روان و سخنگوی این طرح در توضیحات بیشتر، گفت: در این طرح که به عنوان اولویت ۶ ماهه دوم سال ۹۴ از سوی هنرمندان شناخته شده است هنرمندان عرصه موسیقی، سینما و تئاتر اجرا عواید حاصل از آثار خود در عرصه هنر را به‌صورت برگزاری کنسرت، نمایش صحنه، جنگ‌ها و متن خوانی را تقدیم به تجهیز و ساخت مرکز درمان اعتیاد زنان باردار و نوزادان حاصل از این مادران می‌کنند.

وی ادامه داد: این طرح که با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد شهر تهران و همکاری شهرداری تهران و وزارت بهداشت انجام خواهد شد نقطه عطفی در توجه به آینده سلامت کشور خواهد بود و تولدی دوباره برای این بیماران به ارمغان خواهد آورد. بنابراین در این طرح عواید حاصل از بلیت فروشی کنسرت‌ها، تئاترها و سایر برنامه‌های هنری هنرمندان کشور به نفع ساخت این مرکز صرف خواهد شد.

جلالی خاطرنشان کرد: در حال حاضر برنامه ریزی‌ها برای انجام این فرصت خدمت انجام شده و به امید پروردگار منان با پایان ایام سوگواری مصائب اهل بیت (ع) وارد مرحله عملیاتی خواهد شد. همچنین از تمام آحاد مردم و هنرمندان ایران عزیز و خیرین فعال در زمینه حمایت از توانمندسازی دعوت می‌کنیم تا با مشارکت در این طرح در انجام هرچه پُرتوان‌تر این حمایت ما را یاری کنند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs