جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵

ساخت شمع مخصوص مراسم سوگواری

در روزهای دهه اول محرم هستیم؛ روزهایی که خیلی از دوستداران حضرت حسین(ع) در خانه های خود مراسم عزاداری برپا می کنند. برای این دسته از دوستان آموزش درست کردن چند نوع شمع بو شمعدان و تزیین آن را برای مراسم عزاداری داریم.

sham

نوع اول : رنگ کردن پارافین

شما می توانید از رنگ های سیاه  مختلف مثلا رنگ گواش درون پارافین ذوب شده بریزید و و بعد از مخلوط کردن، درون قالب مورد نظر برای شمع ریخته و بگذارید تا سرد شود.

نوع دوم: رنگ کردن شمع

اگر از قبل شمعی در خانه دارید که به رنگی غیر از مشکی است می توانید آن را رنگ کنید. برای این کار از رنگ اکرولیک مشکی استفاده کنید و تمام سطح شمع را رنگ کنید.

1

نوع سوم: تزیین شمع با روبان سیاه

در صورتی که برای مراسم با کمبود شمعدان مواجه شـُدید، کافی است چند عدد ظرف سفالی کوچک و تعدادی شمع قالبی سفیدرنگ تهیه کرده و پس از آغشته کردن ته هر یک از شمع ها به چسب حرارتی ، هر تعداد شمع را که ممکن است در کنار هم در کف ظرف  سفالی بچسبانید.

2

3

4

 سپس دور شمع های موجود در هر ظرف را یک روبان پهن و مشکی بندید.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs