سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵

زن چوپانی که زندگی‌اش فیلم می‌شود

آماندا اوون، پرورش دهندۀ گوسفند و مادر هشت فرزند، قرار است شاهد نمایش زندگی خودش بر پردۀ نقره‌ای باشد. کمپانی فیلمسازی وارنر برادرز، حقوق اولین کتاب او را خریداری کرده است.

به گزارش به دخت به نقل از فرارو،کتاب او سرگذشت زندگیش را روایت می‌کند، و نشان می‌دهد که چگونه دختری که در هادرزفیلد متولد شد و مادرش یک مدل لباس بود، پس از خواندن رمانهای جیمز هِریوت تصمیم گرفت چوپان شود.

او حالا با یک کشاورز ازدواج کرده، و ارباب ۲۰۰۰ جریب زمین، ۱۰۰۰ گوسفند، و هشت بچه است.

او در سال ۲۰۱۴ اولین کتابش را چاپ کرد که در آن داستان زندگی خانواده‌اش در مزرعه را شرح داده بود. او در حال حاضر مشغول نگارش دومین کتاب خود است.

خانم اوون، حالا خبر از فروش حقوق اولین کتاب خود به کمپانی وارنربرادرز داده و اعلام کرده که امیدوار است که مراحل اولیۀ ساخت فیلم از کتاب طی یک سال و نیم آینده به جریان بیافتد.

خانم اوون در زمانی که در هادرزفیلد محصل بود، پس از خواندن رمانهای مشهور هریوت (که خود دامپزشک بوده است) شروع به رویاپردازی دربارۀ زندگی در روستا کرد.

او در ۲۱ سالگی به صورت مجانی برای دامداران محلی کار می‌کرد تا اینکه یک بار برای آوردن یک قوچ نر، به مزرعۀ کلایو اوون، که دو برابر او سن داشت، در “رِیوِن‌سیت” رفت.

پس از آنکه رابطۀ عاطفی به آرامی میان این دو شکل گرفت، این دو با هم ازدواج کردند و خانم اوون به مزرعۀ کلایو نقل مکان کرد. این زوج از آن زمان صاحب ۸ فرزند شده‌اند که بزرگترین آنها ۱۴ سال دارد و کوچکترینشان در بهار امسال به دنیا آمده است.

خانم اوون، خود ۴۱ ساله است. او می‌گوید که قرار نیست که زندگیش با ساخته شدن فیلم از روی کتابش دچار تغییر شود.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs