چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵

زن استرالیایی به خاطر داعش فرزندانش را رها کرد

یک زن استرالیایی برای پیوستن به گروه تروریستی داعش، ۲ […]

یک زن استرالیایی برای پیوستن به گروه تروریستی داعش، ۲ فرزند خردسال خود را رها کرد.
به گزارش به دخت به نقل از مشرق، روزنامه “سیدنی دیلی تلگراف” روز سه شنبه فاش کرد: یاسمینه میلووانوف (۲۶ ساله) اوایل ماه مه دو بچه ۵ ساله و ۷ ساله خود را در شهر سیدنی به یک دایه سپرد و برای پیوستن به داعش راهی سوریه شد.

شوهر یاسمینه در مصاحبه با سیدنی دیلی تلگراف گفت: یاسمینه نامه ای برای من فرستاد و در این نامه آورده است که هم اکنون در سوریه به سر می برد.

شوهر یاسمینه که نام خود را ذکر نکرد ، افزود : نمی توانم باور کنم که یاسمینه شوهر و بچه هایش را ترک کرده است.

وی خاطرنشان کرد: من قبلا با یاسمینه درباره پیام هایی که برای وی در فیسبوک فرستاده می شد ، صحبت می کردم و به وی درباره افراط گری هشدار می دادم.
“یاسمینه میلووانوف” دوست فیسبوکی ” زهره دومَن ” است .

زهره دومن در شهر ملبون زندگی می کند و شوهرش “محمود عبداللطیف” قبلا به داعش پیوسته بود و اوایل سال ۲۰۱۵ در درگیری با ارتش سوریه کشته شد.

زهره دومن به عنوان عامل داعش در استرالیا برای جذب زنان از طریق شبکه های اجتماعی و ارسال آنها به سوریه برای برقراری روابط جنسی نامشروع با تروریست ها شناخته می شود .

“مایکل کینِن” وزیر مبارزه با تروریسم استرالیا با تأیید پیوستن یاسمینه به داعش گفت: رها کردن بچه ها و پیوستن به داعش واقعاً نگران کننده است.

دولت استرالیا حدود یک میلیارد دلار به امر مبارزه با خطرات تروریستی اختصاص داده است و سال ۲۰۱۵ تعداد زیادی نقشه تروریستی را خنثی کرد.

گزارش ها حاکی از پیوستن بیش از ۱۰۰ تبعه استرالیایی به داعش در عراق و سوریه و کشته شدن حدود ۳۰ نفر از آنها در درگیری ها است.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs