یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵

زنان سهم به‌سزایی در پیروزی انقلاب داشتند

زن جایگاه با ارزشی در اسلام دارد و سهم بسزایی در پیروزی انقلاب و دفاع مقدس داشتند و توانستند کارنامه بسیار خوبی از خود به یادگار بگذارند.

به گزارش به دخت به نقل از حوزه، حضرت آیت الله نوری همدانی پیش از ظهر امروز در دیدار خواهران طلبه از حوزه عملیه استان همدان، با بیان این که طلبگی یکی از شریفترین شغل ها است، گفتند: باید قدر این فرصت را دانست و برای تبلیغ دین و تعلیم و تعلم تلاش کرد.

این مرجع تقلید افزودند: اهل علم جایگاه با ارزشی در پیشگاه خدا دارند و کسی که با اخلاص درس بخواند، عمر او برکت پیدا می کند و جامعه هم از علم او بهره می برد.

معظم له بیان داشتند: علم نور است و این نورانیت زمانی همراه انسان خواهد بود که طلاب دارای اراده قوی،همت و تهذیب نفس باشند.

ایشان افزودند: طلاب زمانی می توانند در دیگران تاثیر گذار باشند که اول خود به معرفت برسند.

حضرت آیت الله نوری همدانی با بیان این که یکی از رسالت های طلاب، بیان جایگاه و ارزش زن در جامعه است، گفتند : خدا هیچ فرقی بین مرد و زن نگذاشته و تنها فرق در اعمال است.

معظم له بیان داشتند: حوزه باید انقلابی باشد و انقلابی باقی بماند؛ این خواست رهبر انقلاب است و باید به آن پایبند بود.

ایشان افزودند: زن جایگاه با ارزشی در اسلام دارد و سهم بسزایی در پیروزی انقلاب و دفاع مقدس داشتند و توانستند کارنامه بسیار خوبی از خود به یادگار بگذارند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs