یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵

زنان برتر و شاخص دیلم تجلیل می‌شوند

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان دیلم گفت: به مناسبت هفته زن، در شهرستان دیلم از زنان برتر و شاخص تجلیل خواهد شد.

به گزارش به دخت به نقل از فارس از دیلم، کریم علی حسنی صبح امروز در نشست کارگروه امور بانوان و خانواده دیلم که با محوریت هفته زن برگزار شد، با تبریک فرارسیدن روز میلاد دخت نبوت، همسر ولایت و مادر امامت حضرت زهرا (س) اظهار داشت: نقش مادر در جامعه نقشی بی‌بدیل است و دولت تدبیر و امید هم به مقوله زنان توجه و اهمیت خاصی دارد که با اعتبارات خوبی که به دستگاه‌های مجری تخصیص داده قدمی دیگر در راستای امور بانوان انجام شود.

علی حسنی عنوان داشت: از خدمات و توانمندی همه دستگاه‌های اجرایی که فقط با کمک آن‌ها این برنامه‌ها برگزار می‌شود نهایت قدردانی را داریم و در شهر دارالمومنین دیلم با هر نگاه و سلیقه و هر نیت و طرز تفکری در شادی و مسرت اهل‌بیت (ع) شاد و در حزن آنها اندوهگین، همه همدل و همزبان برای برگزاری این مناسبت‌ها آماده هستند.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان دیلم گفت: برنامه‌های ادارات در هفته زن به صورت دفترچه با همکاری همه دستگاه‌های اجرایی و مسئولان تهیه و توزیع خواهد شد.

علی حسنی افزود: به مناسبت هفته زن، در شهرستان دیلم از زنان برتر و شاخص تجلیل خواهد شد. در این هفته فرصتی است که نقش زنان را در جامعه نهادینه کنیم و باید برای دختران در سطح مدارس و دبیرستان‌ها آموزش‌های لازم را انجام دهیم.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs