جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵

زنان آزادشده از دست بوکوحرام

ساعت۲۴- پس از آنکه ارتش نیجریه توانست حدود ۲۰۰ دختر و ۹۳ زن را طی عملیاتی در یک منطقه این کشور از دست شبه نظامیان بوکوحرام نجات دهد روز گذشته آنها را در کمپ آوارگان در “یولا” مستقر کرد.

Nigeria Kidnapped Girls

به گزارش به دخت ب نقل از ساعت ۲۴، ارتش نیجریه جمعه گذشته اعلام کرد که در جریان یک عملیات نظامی در جنگل های سامبیسا در جنوب نیجریه ۲۰۰ دختر و ۹۳ زن را از دست نیروهای گروه تروریستی بوکوحرام آزاد کرده است. برخی از دختران ربوده شده در این عملیات زخمی و شماری از شبه نظامیان نیز کشته شدند. ارتش نیجریه روز گذشته این زنان و دختران را در کمپ آوارگان در “یولا” اسکان داد.

گفته می شود دختران “چیبوک” که آوریل گذشته توسط این گروه تروریستی ربوده شدند در میان این زنان نیستند. فعالیت گروه بوکوحرام در نیجریه همچنان جدی ترین چالش امنیتی برای دولت این کشور محسوب می شود. عکس های اسوشیتدپرس از زنان و دختران آزاد شده از دست بوکوحرام را در زیر می بینید.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs