چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵

رونمایی از سایت همسرگزینی تا همسری در ۲۵ خردادماه

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: قرار است ۲۵ خردادماه سال جاری از سایت همسرگزینی تا همسری رونمایی شود و در این سایت واسطه‌های ازدواج فعالیت می‌کنند.

دکتر محمود گلزاری در همایش پایداری خانواده و تعالی جامعه با اعلام این خبر اظهار کرد: برخی از شبکه‌های خارجی اظهار کردند که ما با راه‌اندازی سایت همسرگزینی تا همسری نقش کنار زدن سایت‌های همسریابی و رواج صیغه را داریم که این در حالی است که ما در این سایت جوانان را به هم نمی‌رسانیم بلکه واسطه‌های ازدواج در آن فعالیت می‌کنند.

وی افزود: یکی از چالش‌های حوزه ازدواج و خانواده آموزش‌های بعد از ازدواج است. قوه قضاییه در این زمینه اظهار علاقه‌مندی کرده و فعالیت‌هایی را با این قوه پیگیری می‌کنیم.

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به آداب و رسوم دست و پاگیر ازدواج اظهار کرد: معاونت امور زنان و خانواده می‌تواند با تخصیص بودجه در این زمینه مطالعات و سیاست‌گذاری‌هایی انجام دهد. از سوی دیگر بخشی از مشکلات جوانان برای ازدواج به خاطر دیدگاه‌های مادران و برخی دیگر از اعضای خانواده‌هایشان است.

گلزاری در ادامه گفت: قوانین و مقررات حوزه ازدواج و طلاق نیز یکی از چالش‌های این حوزه است. در حال حاضر در کمیسیون فرهنگی مجلس کارگروه اصلاح قوانین فرهنگی راه‌اندازی شده است. در حال حاضر برخی قوانین ازدواج و طلاق را سخت کرده است بنابراین اصلاح و تنقیح قوانین مهم است.

وی تاکید کرد: برخی زنان مطلقه دچار ناامنی هستند. در واقع طلاق آسیب محسوب نمی‌شود بلکه یک مصیبت است و ما مسوول زنان مطلقه به شمار می‌رویم.

ادامه دارد…

منبع: ایسنا/ انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs