دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵

ربودن شوهر بران گرفتن طلاق!

زنی که برای دریافت مجوز طلاق از همسرش وی را به کمپ ترک اعتیاد روانه کرده بود توسط بازپرس جنایی به معاونت در آدم‌ربایی متهم شد.

به گزارش به دخت به نقل از فارس، قاضی محسن مدیرروستا بازپرس جنایی امروز شنبه به اتهام معاونت در آدم‌ربایی قرار وثیقه یک میلیارد ریالی زنی را که برای اخذ مجوز طلاق همسر خود را به کمپ ترک اعتیاد تحویل داده بود، صادر کرد.

مرد در مقابل بازپرس گفت: ششمین روز خردادماه امسال بود که پس از اضافه کاری و گذراندن شیفت شب به منزل آمدم تا اینکه ساعت ۱۰ صبح زنگ خانه به صدا در آمد و به بالکن رفتم تا ببینم چه کسی پشت در است اما همسرم درب بالکن را بر روی من بست.

مرد در توضیح این ماجرا گفت: پس از آنکه درب بالکن بر روی من بسته شد ۳ مرد داخل منزل شدند و دست و پای مرا بستند و همراه با نفر چهارم که در خودرو بود مرا به کمپ ترک اعتیاد بردند.

وی افزود: در داخل کمپ از من تستی گرفته شد و پزشک اعلام کرد که نیازی به نگهداری من در کمپ اعتیاد نیست اما مرا ۱۳ روز در آنجا نگهداری کردند و در تمام این مدت پدر و مادرم در جست‌وجوی من بودند تا اینکه توانستم با پرداخت وجه از داخل کمپ با خانواده‌ام تماس بگیرم.

این مرد ادامه داد: خانم من قبل از این موضوع نیز ۲ بار از من برای طلاق شکایت کرده بود و بنای ناسازگاری گذاشته بود که من در روز حادثه چند بار از وی خواستم تا شکایت خود را پس بگیرد اما پس از خارج شدن از کمپ ترک اعتیاد متوجه شدم که ایشان برای دریافت مجوز طلاق گواهی دروغین از کمپ، مبنی بر اعتیاد من گرفته است.

همسر این مرد نیز در جلسه بازپرسی گفت: نگاه داشتن ایشان در کمپ ربطی به من ندارد چرا که من وی را به عنوان معتاد به کمپ معرفی کردم و زمانی که نتیجه مثبت تست اعتیاد را به من نشان دادند همان شب پول را ریختم.

وی ادامه داد: معرفی وی به کمپ ترک اعتیاد با هماهنگی بچه‌هایم انجام شده است و بچه‌هایم می‌توانند شهادت دهند که پدرشان معتاد است.

همسر این مرد خاطرنشان کرد: وی تریاک می‌کشید و من به مصرف شیشه هم مشکوک می‌شدم چرا که علائمی همچون شب بیداری‌های طولانی مدت و باز کردن پنجره‌ها در فصل زمستان را از او می‌دیدم.

قاضی مدیرروستا در پایان این جلسه بازپرسی قرار وثیقه یک میلیارد ریالی را به اتهام معاونت در آدم‌ربایی برای همسر مرد صادر کرد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs