یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵

راه اندازی بانک مشاوران ازدواج و جوانان

مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده گفت: از اسفندماه گذشته جمع آوری بانک اطلاعات مشاوران و متخصصان ازدواج آغاز شده است و مشاوران دارای شرایط لازم به این مراکز تخصصی معرفی می شوند.

به گزارش به دخت به نقل از میزان، ناصر صبحی در میزگرد روسای کمیسیون‌های مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده از تائید صلاحیت ۵۴ مرکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده و حدود ۶۰ جواز در دست اقدام از سوی وزارت ورزش و جوانان خبر داد و افزود: ۲۰۰ مرکز تخصصی نیز که از قبل و از مراجع دیگر مجوز گرفته اند، در حال تطبیق با شرایط و سیاست های ما هستند.
مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده در ادامه شرایط احراز مجوز مشاوران تخصصی ازدواج و خانواده را عنوان کرد و ادامه داد: داشتن پروانه تخصصی، تاهل، تخصص، تجربه بالا، دارا بودن صفات پسندیده و دارا بودن امکانات لازم از جمله این معیارها است.
وی تاکید کرد: اگر مشاوری از همه این شرایط به غیر از «امکانات» برخوردار باشد، وزارت ورزش و جوانان سمن هایی که در حوزه جوانان و خانواده فعالیت دارند را برای کار گروهی تخصصی، به آن ها معرفی خواهد کرد.
صبحی اضافه کرد: شواهد نشان می دهد بسیاری از افرادی که مشاوره می دهند مجوز سازمان نظام تخصصی و وزارت ورزش و جوانان را ندارند؛ اگر می خواهیم جلوی آسیب های موجود در این زمینه را بگیریم دستگاه ها باید طبق اختیاراتی که به آن ها داده شده فعالیت و از موازی کاری جلوگیری کنند.
مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده در ادامه با بیان این که از اسفندماه سال گذشته کار جمع آوری اطلاعات بانک مشاوران و متخصصان ازدواج آغاز شده است، گفت: با این اقدام، مشاوران دارای شرایط لازم به این مراکز تخصصی معرفی می شوند.
وی همچنین نقش رسانه ها در شناسایی مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده را مورد تاکید قرار داد و افزود: این مراکز باید از سوی رسانه ها به خصوص رسانه ملی بیش از پیش معرفی شوند تا از فعالیت غیر حرفه ای مراکز بدون مجوز پیشگیری شود.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs