سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵

رامبدجوان و برگزاری اردوی “والدین و فرزندان”

رامبد جوان گفت: از دستگاه هایی که در زمینه برنامه‌ریزی در حوزه اوقات فراغت فعالیت می‌کنند می‌خواهیم که از ظرفیت‌های انجمن اوقات فراغت به عنوان یکی از بازوهای فکری و و اجرایی خود استفاده کنند.

به گزارش به دخت به نقل از ایسنا، رییس انجمن اوقات فراغت افزود: این انجمن با وزارت ورزش و جوانان و نهادهای دیگر فعال در حوزه اوقات فراغت تعامل کرده و یا در حال ارایه مشاوره هستیم و یا ایده‌هایمان را مطرح و در جهت بهره‌گیری از امکاناتشان تلاش می‌کنیم، با این حال امیدواریم این همکاری‌ها جدی‌تر شود.

1440064068764_Nadimi-20.jpg

وی در پاسخ به این پرسش که آیا وزارت ورزش و جوانان به اندازه کافی از سمن‌ها حمایت می‌کند، گفت: با نهادهای مختلف فعال در زمینه برگزاری اوقات فراغت مانند شهرداری تهران و وزارت ورزش و جوانان بارها جلسه گذاشته و با آن‌ها مذاکره کرده‌ایم. ایده پردازی شده است و در اتاق فکر یکدیگر حاضر شده‌ایم. با مدیران آن‌ها نیز صحبت کرده‌ایم؛ اما هنوز اتفاق جدی نیفتاده است.

رییس انجمن اوقات فراغت به ذکر مثالی پرداخت و اظهارکرد: قصد داریم اردوهایی را برگزار کنیم مثل اردوهای پدرها و دخترها ،مادرها و پسرها و برنامه‌هایی را برای آن‌ها مانند چادر زدن و آشپزی با هم را داشته باشیم تا فرزندان بیاموزند که می‌توان در کنار اعضای خانواده هم خوش گذراند. هفته گذشته این ایده را با وزارت ورزش و جوانان مطرح کردیم و استقبال کردند ولی هنوز ما و این وزارتخانه قدمی برای اجرای آن برنداشته‌ایم.

جوان در پایان در پاسخ به این پرسش که چرا معتقدید اوقات فراغت در ایران متولی ندارد، گفت: این حرف به این معنا نیست که هیچ نهادی به اوقات فراغت نمی‌پردازد بلکه نهادی به طور جدی در این زمینه اقدام نمی‌کند. ما حدود ۱۴ سال پیش با دکتراردکانیان- رییس هیات مدیره انجمن اوقات فراغت- آشنا شدیم. آن زمان پرداختن دستگاه‌ها به اوقات فراغت صفر بود. در کل باید شرایطی فراهم شود که شهروندان در معرض اوقات فراغت قرار بگیرند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs