دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵

دعوت سه بانوی اصفهانی به اردوی تیم ملی گراپلینگ و آلیش

سه اصفهانی به اردوی تیم ملی گراپلینگ و آلیش بانوان در تبریز دعوت شدند.

به گزارش به دخت به نقل از  ایرنا، آزاده چوبدار در وزن ۵۳ کیلوگرم، نگار مصلح زهرانی در وزن ۶۴ کیلوگرم به اردوی تیم ملی گراپلینگ و سارا نورالهی در ۷۵+ کیلوگرم به اردوی تیم ملی آلیش دعوت شدند.
همچنین مریم موسوی از اصفهان و اکرم عبدالملکی از کرمانشاه مربیان تیم ملی گراپلینگ هستند.
اردوی تیم ملی گراپلیگ و آلیش بانوان روزهای ۵ تا ۱۴ خردادماه در تبریز برگزار می شود.
گراپلینگ هنر رزمی مبارزه ای است که فلسفه به وجود آمدن آن مانند تمامی هنرهای رزمی دنیا فراگیری قابلیتها و فنون رزمی برای آمادگی دفاع از خود، خانواده و جامعه است و از منظر فنی همانگونه پیداست این روش مبارزه، تاکید بر ادامه مبارزه درخاک پس از زمین زدن حریف یا زمین خوردن تا کنترل و تسلیم کردن حریف دارد .
از آنجا که انجام حرکات دفاعی در حالت خوابیده و به روی زمین نیروی بیشتری را می طلبد، انجام فنون مبارزه رزم گراپلینگ این مزیت را ایجاد می کند که شخص می تواند حریفان قدرتمندتر و سنگین وزنتر را به راحتی با شکست بدرقه کند.
در این سیستم مبارزان معمولا از نیرو و قدرت حریفان خود علیه خودشان استفاده می کنند. کلید این موفقیت، توازن و تعادلی است که این مبارزان از آن بهره مند هستند.
آلیش نیز یک نوع کشتی است که به آن کشتی با شال نیز می‌گویند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs