یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵

درخواست طلاق زن ۸۴ ساله از شوهر ۸۸ ساله !

در یکی از عجیب‌ترین مورد طلاق، یک زن ۸۴ ساله ایتالیایی به علت عدم احساس خوشبختی در زندگی زناشویی، از همسر ۸۸ ساله خود درخواست طلاق کرده است.

به گزارش به دخت به نقل از قدس آنلاین به نقل از العالم، این زن که یک معلم بازنشسته است، پیشتر دوبار ازدواج کرده بود و اینک از همسر سوم خود درخواست طلاق دارد. همسر وی یک کارمند بانک در شهر سکاواتی در جنوب ایتالیا است و به رغم آنکه ساکنان جنوب ایتالیا حتی در سنین بالا نیز به شادابی شهرت دارند؛ اما این زن ادعا می کند که به خاطر کمبود محبت از سوی همسر سوم خود رنج می کشد.
پایگاه خبری اروپایی “لوکال” تصریح کرد که این زن اخیرا به وکیل خود اطلاع داده است که با همسر خود خوشبخت نیست، در حالی که با همسران سابق خود شرایط بهتری داشته است؛ اما وکیل از درخواست طلاق وی متاثر شد و به او پیشنهاد داد تا برای جبران کمبود محبت دست به یک فعالیت جدید بزند. اما این زن مسن ایتالیایی می گوید حال که نوه ای ندارد تا با آنها سرگرم شود، پس مانعی برای برخورداری از لذتهای زندگی نمی بیند.
به نوشته این پایگاه خبری، پیرزن ایتالیایی در نهایت اعتراف کرد که درخواست طلاق او از همسرش، در واقع روشی برای قانع کردن او به خوردن مکمل های غذایی بوده؛ اما تلاش پیرزن بدشانس با موفقیت همراه نبود و شوهرش به این بهانه که این مکمل ها برای قلبش ضرر دارد، از خوردن آنها صرف نظر کرده و گفته که به جای این کار، ترجیح می دهد با دوستانش بولینگ بازی کند!

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs